Altcoin Haberleri

Ripple hakkındaki iddialar gündemden düşmüyor!

ABONE OL:

Ripple şirketi adına ortaya atılan iddialar XRP satışlarının hızlandırıldığı ve arttırıldığı, bunun etkisinin ise yatırımcıların elindeki kripto paralara olumsuz olarak etki ettiği yönünde. XRP’nin fiyatının ”bilerek ve isteyerek” düşürüldüğü iddiasını ortaya atanlar hakkında Ripple bu iddiaların yalan olduğunu, bugüne kadar satışların daha fazla olduğunu ve normal olarak satışların devam ettiğini açıkladı. Birçok yatırımı bu açıklamalar sonrasında geri adım atmadı ve iddialar ile ilgili olarak açıklamaların devam ediyor olmasından dolayı ellerindeki XRP’lerin bir kısmını çıkararak Ripple’a ‘ders vermeye’ çalıştı.

Bitcoin alarak XRP’leri elinden çıkaran yatırımcılar son zamanlarda durumu daha fazla protesto edebileceklerini ve bu konuda tüm XRP’lerini satarak büyük bir düşüşü tetikleyebilecek oldukları konusunda Ripple’ı uyardı.

Bitcoin alarak bir miktar XRP satışı gerçekleştiren XRP yatırımcısı kimseler bugünlerde iddiaların azalmış ve seslerin kesilmeye başlamış olmasına rağmen XRP almamakta direniyor. XRP’nin fiyatını olası bir ortak hamle durumunda 0.20 doların altına düşürebileceklerini belirten yatırımcılar, bu konuda sorumlunun Ripple olacağını ve kendilerinin bu konuda ellerinin güçlü olduğunu iddia ediyorlar.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple'in yükselişi kısa ömürlü mü? Ünlü analist cevaplıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu