Analizler

Ripple Kurucu Ortağı 400 Milyon Dolarlık XRP Sattı! Düşüş Devam Edecek mi?

Ripple fiyatı, şirketin kurucu ortağının Jed McCaleb’in satış yapmasından sonra kazançları geri aldı. XRP fiyatı tekrardan 1,00 doların altına düştü.

Geçen hafta XRP için karışık geçti. XRP fiyatı yüksek seviyelere çıkmak için birkaç girişimde bulundu ama 1,10 doların üzerinde hareket kazanamadı. Böylece fiyat aşağı yönde geri çekildi. Ripple piyasasında ise her iki yönde de bir katalizör olamamasından dolayı fiyat sıkışık bir aralıkta takıldı kaldı. Ayrıca, SEC’in Ripple Labs’e karşı devam eden davası XRP fiyatı üzerindeki belirsizliği artırıyor.

Ripple kurucu ortağı ve eski CTO Jed McCaleb Mayıs ayında 400 milyon adet XRP sattı. Bunun pazarın istediği katalizör olması pek de olası değildir. Adil olmak gerekirse, 2014 yılında Ripple’dan rakibi Stellar’a katılmak için ayrılan Jed McCaleb, sürekli olarak XRP satış planları konusunda şeffaf olmuştur.

Ripple Fiyat Tahmini

Ripple Kurucu Ortağı 400 Milyon Dolarlık XRP Sattı! Düşüş Devam Edecek mi? –

Günlük grafik, Ripple fiyatının 100 DMA’nın her iki tarafını 0,9682 dolarda konsolide ettiğini gösteriyor. Yukarı yönde fiyat 1.0995 dolarda yatay bir dirençle sınırlandırılırken, aşağı yönde ise 0.9400 dolar civarında yükselen bir trend çizgisi ile destekliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple Yöneticisi, Facebook Libra Projesinin “Kapalı Bahçe” Olduğunu Söyledi

Son haberler göz önüne alındığında XRP’nin satış baskısı altına girmesi muhtemeldir. XRP’nin 0.94 dolarlık desteğini kırması geçen haftanın en düşük seviyesi olan 0,7940 dolara doğru %15’lik bir düşüşü tetikleyebilir.

Bununla birlikte, 1.1000 doların üzerinde bir kapanış olursa bu görünüm olumluya dönecektir.

İlgili İçerik: Ripple (XRP) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu