Altcoin Haberleri

Ripple, Mısır ve BAE için Hayati Önem Taşıyor

Amerika Birleşik devletleri sınırları içerisinde sıkıntılı bir süreç geçiren Ripple, bazı ülkeler için hayati önem taşıyor. Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri de yine bu ülkelerden bazıları olarak karşımıza çıkıyor. Dünya çapındaki anlaşmalarda büyük önem arz eden Ripple teknolojisi, dava sürecini tamamen bittiği takdirde ülkeler arası işlemlerde de büyük önem taşıyacak gibi görünüyor.

Sınır ötesi ödemelerde Mısır Ripple’ı çok daha fazla tercih ediyor ve aynı durum Birleşik Arap Emirlikleri için de geçerlidir. Bu arada iki ülke arasında yapılan bir anlaşma var ve yine bu anlaşma doğrultusunda Ripple aracılığı tercih edilecek. ,

Ripplenet gibi yöntemler bu konuda çok daha hızlı ve çok daha güvenli olduğu için tercih edilmeye devam ediliyor. Her ne kadar dava sürecinde yıpranmış olsalar da ayakta kalmayı başardıklarını da yine net bir şekilde görebiliyoruz. Sahip olunan teknoloji her geçen gün biraz daha geliştiriliyor ve sınırlar arası ödeme işlemlerinde ya da alış verişlerde de bir tık daha öne taşınıyor diye düşünüyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple (XRP) Fiyat Analizi 21 Ağustos 2020

Güvenilir, Hızlı ve Kolay…

ripple

Dijital varlık teknolojisinin insanlığa sağladığı faydalar saymakla bitmiyor. Her ne kadar üretimlerinde doğa dostu olmadıklarını dile getirsek de ödemelerin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılması için de bu teknolojiye her daim ihtiyacımız olacaktır. Ripple bunun en çarpıcı örneklerinden bir tanesi ve Mısır ile birlikte Birleşik Arap Emirlikleri de bu gerçeği kabul eden ülkelerin başında yer alıyor.

Az önce de dile getirdiğimiz gibi yapılan son anlaşma ile birlikte ödeme için Ripplenet tercih edilecek ve doğru bir tercih olduğunu bir kez daha ifade etmek isteriz. Bu teknoloji her geçen gün biraz daha gelişme kaydediyor ve daha fazla insanın yanı sıra daha fazla ülkenin de tercihleri arasındaki yerini alıyor.

Ripple ile ödeme alan ve kabul eden ülkelerin sayısı da her geçen gün artıyor. Dava tamamen sonuçlandığında eminiz ki çok daha güçlü bir seviyeye taşınacaktır.

İlgili İçerik: Ripple (XRP) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu