Altcoin Haberleri

Ripple ODL Büyük Darbe Aldı

Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) platformları, endüstrideki en çekici ürünlerden biri oldu ve bu platformlar, hızlı ve ucuz ödemeleri kolaylaştırmak için ödeme koridorları arasında önemli ölçüde büyüme gördü. Kripto para piyasasının Mart ayında ki düşüşünden sonra kripto paralar hızla iyileşti, ancak ODL platformları oldukça geride kaldı.

Ripple ODL Büyük Darbe Aldı - Koinbox.Net

TradingView XRP fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

Likidite Endeks Botu tarafından yayınlanan verilere göre, en aktif koridorlardan biri olan Bitso XRP / MXN likidite endeksi, 22 Haziran’da sadece 3,328 milyon ile en düşük rakamlarından birine geriledi. Bu rakam, 12 Mart Kara Perşembe düşüşünden hemen sonra kaydedilen seviyelerden bile daha düşük. İlginçtir ki XRP’nin likiditesi, Haziran ayının ikinci haftasında 37,35 milyon ATH’ye ulaştığında Bitso XRP / MXN ticaret çifti Meksika ödeme koridorunda yeni bir rekor kırdı.

Avustralya ödeme koridoru XRP / AUD gibi diğer koridorlar da Mart ayı ortalarına yaklaştı. Şu anda, BTC Piyasaları XRP / AUD likidite endeksi 22 Haziran’da 2,251 milyonun altında kaldı. Aynı zamanda çok önemli bir Ripple koridoru olan Filipinler de düşük likidite kaydetti. Coins.ph’nin XRP / PHP likidite endeksi aynı gün 1,855 milyonda kaldı.

Ripple (XRP) Değer Kaybedebilir

Utility Scan’ın internet sitesinde vurgulandığı gibi, azalan likiditeyi azalan hacimler izledi. Bu esasen XRP’nin hareketsizliğinden kaynaklanabilir. Kripto para bir süredir çok önemli 0,20 dolarlık direnç seviyesinin altında mücadele ediyor. Son iki hafta boyunca XRP bu seviyede birçok kez reddedildi. Aslında XRP, 10 Haziran’da geri çekilme yaşandıktan sonra yüksek satış bölgesine girdi. Yukarıda belirtilen endekslerin likiditesindeki düşüş, kripto parayı daha önce görülen düşük seviyelere çekebilir ve XRP pazarındaki satış baskısını artırabilir.

“Dijital Dolar Duruşmasına Piyasa Nasıl Tepki Verecek?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/dijital-dolar-piyasa-nasil-tepki/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu