Kripto Para Haberleri

Ripple Ortağı MoneyGram, İşlem Rekorunu Kırdı

Ripple’ın ortağı MoneyGram, tatillerde önceki işlem rekorunu geçti, şirket 2020’de dijitalleşmeyi öncelik olarak belirleyecek.

Yakın zamanda yapılan bir basın açıklamasına göre, eski yöntem para transferi şirketi MoneyGram tatillerde önceki işlem rekorunu kırdı. Blockchain şirketi Ripple’ın ana ortağı şimdi bir önceki yıla göre %70’lik bir artışa sahip. Özellikle ABD dahil edilecekse, bu oran %120’ye yükselmektedir.

MoneyGram’ın Dijital Dönüşümü

Şirket, tüm işlemlerin yaklaşık yüzde 80’inin mobil cihazlar yardımıyla yapıldığını açıkladı. Akıllı telefon sahiplerinin toplam sayısı üç milyar kişiyi geçiyor, bu da sorunsuz uluslararası ödemeler için muazzam bir pazar olduğu anlamına geliyor.

MoneyGram CEO’su Alex Holmes, şirketin yeni hedefinin paranın hareketini hareketlendirme olduğunu açıkladı.

Alex Holmes:

“Mobil uygulamamızın yıl boyunca ve özellikle bu tatil sezonundaki başarısı, tüketicilerin yalnızca kullanıcı deneyimimize değil, küresel dağıtım ağımıza da kattığı değeri göstermektedir.”

MoneyGram katılımcısı, 2020’de hizmetlerinin dijitalleşmesi üzerinde çalışmaya devam edecek. Visa Direct gibi yeni ürün geliştirmeyi piyasaya sürmeyi planlıyor. MoneyGram, Visa’nın gerçek zamanlı ödeme çözümünü kullanmaya başlayan ilk şirket oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  2019 Sonunda Dünyada En Çok Bitcoin Kullanan Ülkeler

MoneyGram’ın Ripple Bağlantısı

Ripple, kara geçmek için büyük çaba harcayan şirkete 50 milyon dolar yatırım yaptıktan sonra MoneyGram’ın %10 hissesine sahip oldu. Bu yatırımın, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) çözümü ile MoneyGram’ın yeni pazarlara adım atmasına yardımcı olması gerekiyor.

Alex ​​Holmes, XRP’nin yenilikçi doğasını “büyülü transfer kabiliyeti” olarak betimledi. Ancak, MoneyGram CEO’su ne kendisinin ne de şirketin XRP’ye sahip olmadığını açıkladı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu