Anasayfa Sektörel Ripple-SEC Davasında Kritik Gelişme: Peş Peşe Ayrılıyorlar!

Ripple-SEC Davasında Kritik Gelişme: Peş Peşe Ayrılıyorlar!

Sektörel

Ripple-SEC davasında avukatlar, SEC cephesinden tek tek ayrılıyorlar. İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

Ripple-SEC Davasında Kritik Gelişme: Peş Peşe Ayrılıyorlar!
Hızlı İçerik

Ripple'a karşı devam eden davada ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nu (SEC) temsil eden avukatlar Pascale Guerrier, Richard Best ve Robert MacDonald Moye davadan çekildi.

23 Ağustos'taki mahkeme başvurularında da belirtildiği gibi, Ripple Labs, yöneticileri ve SEC arasındaki davaya çok sayıda avukat girip çıktı.

Açılan son talepler, avukatlar Richard Best ve Robert MacDonald Moye'nin duruşmadan çekilmesi için izin talebiydi. 

Best, uzatılmış tıbbi izin nedeniyle talebin derhal kabul edilmesini sağladı. Moye'nin geri çekilmesi hâlâ Yargıç Analisa Torres'in kararını bekliyor. 

Aynı günün erken saatlerinde avukat Pascale Guerrier'in davadan azledilmesi yönünde bir dilekçe sunuldu. Bu talep de hâkim tarafından hemen kabul edildi.

Ripple-SEC Davasında Kritik Gelişme: Peş Peşe Ayrılıyorlar!

Yeni Avukatlara Onay Verildi

Yine 23 Ağustos'taki yasal sandalye kapmacada Yargıç Torres; avukat Michael A. Schulman'ın Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'u ve avukatlar Marc J. Jones ve Peter Bryan Moores'un da SEC'i temsil etmesine onay verdi.

Değişikliklere yanıt olarak kripto topluluğu, görüşlerini sosyal medyaya taşıdı. Bazı kullanıcılar; SEC'den ayrılan avukatların, "isimlerinin tarihin yanlış tarafına geçmesini istemediklerini" belirtti. Bir başkası ise zamanlamayla ilgili şunları söyledi:

SEC'in avukatları gemi tamamen batmadan önce istifa ediyor.

Fakat bazıları durumu acil bulmuyor. Tanınmış kripto avukatı John E. Deaton, bu değişikliklerin davanın büyük planında "hiçbir şey ifade etmediğini" söyledi.

Ripple-SEC Davasında Kritik Gelişme: Peş Peşe Ayrılıyorlar! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Bitcoin ETF Nedir?
Rehber Burak Atik