Kripto Para Haberleri

Ripple, Towo Labs’e Yatırım Yaptı

Ripple’ın yatırım ve ortaklıklar şirketi Xpring, kripto paraların kendine ait saklanma yöntemlerini basitleştirmeyi amaçlayan İsveçli şirketi olan Towo Labs ile stratejik bir ortaklığa imza attı. Xpring’in yatırımı, donanım cüdan yazılımının geliştirilmesi de dahil olmak üzere önümüzdeki iki yıl boyunca çeşitli Towo laboratuarlarının projelerini destekleyecektir.

Cüzdan, tüm XRP hesap defteri (XRPL) ticari işlemlerine destek sunacak ve XRPL’ye saklayıcı olmayan bir internet ara yüzü olarak görev görecek. Towo Labs, Ledger Nano S, Ledger Nano X ve Trezor T için tam XRPL destekli donanım cüzdan yazılımı oluşturmaya odaklanacak ve her türlü ticari işlem türünün daha güvenli bir şekilde imzalamasına olanak sunacak. Towo Labs’in kurucusu Markus Alvila, mevcut üretici yazılımının yalnızca XRP ödeme işlemlerini desteklediğini söyledi. Bununla birlikte, yeni donanım yazılımı kripto paralar arası ödemeler için destek sağlayacaktır.

Markus Alvila: “Yeni donanım yazılımı; kripto paralar arası ödemelerin, senetler için güvenli kanalların, tokene dönüştürülmüş mal varlıklılarının, emanet siparişlerinin, ödeme kanallarının, hesap ayarlarının ve diğer bir çok özelliğin imzalanmasını sağlayacak.”

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Coinbase'in halka arz tarihi belirlendi

Buna ek olarak Towo, XRPL ile etkileşimde bulunmak için bir internet ara yüzü olan XRP Toolkit’e yeni bir versiyon da geliştirecek. Oluşturulacak yeni sürüm kullanıcı dostu, 17 XRP hesap defteri işlemleri için kullanıcı belgelendirme desteği ve tam donanım cüzdan desteği sunacak. Ayrıca Toolkit, Windows, macOS, Linux, Android ve iOS için çevrimdışı desteği olan ilerici bir web uygulaması (PWA) olarak uygulanacak.

“XRP Toolkit yeni güncellemesi; istediğiniz bir cüzdanı kullanarak veya XRP Toolkit ile oluşturulmuş cüzdanı kullanarak herhangi bir cihazdan herhangi bir işlem türünü hazırlayıp gönderebileceğiniz, güvenilir ve saklama yöntemi olmayan bir XRP hesap defteri internet ara yüzü yapmayı hedefliyor.”

Bu eklentilerin yanı sıra Toolkit, XRPL Labs’in imzalama platformu Xumm’u bir imzalama seçeneği olarak entegre edecek.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu