Altcoin Haberleri

Ripple (XRP) 2 dolara mı gidiyor? Ünlü analistten şok iddialar

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe geçtiğimiz hafta XRP’de başlayan yükseliş hakkında açıklamalarda bulundu.

Ripple (XRP) 2 dolara mı gidiyor?

Michaël van de Poppe Twitter’da 85,000 takipçisine XRP’nin 2 dolara çıkana kadar önünde uzun bir yol olduğunu söyledi. Michaël van de Poppe’a göre XRP bir sonraki boğa döngüsünde 2 dolara ulaşacak.

Kripto para tüccarları dünyanın en büyük piyasa değerine sahip 3. kripto parası için böyle bir hareket beklemeden önce analist XRP’nin ilk olarka 0,30 dolarlık direncini desteğe çevirmesi gerektiğini açıkladı. Michaël van de Poppe XRP’nin şu anki fiyatının 0,54 dolarda olmasının 2018’in ilk aylarında görüldüğü ayı piyasasından sonra bir ilk olduğunu söyledi.

ripple-23kasım

Michaël van de Poppe:

Burada görmek isteğiniz ve sıklıkla gördüğünüz şey XRP’nin keskin yükseliş yaptığı ve keskin bir şekilde düştüğüdür. Bu yüzden bu noktadan itibaren XRP yükselişlerinde dikkatli olunmalıdır. Bir yükseliş olmadan önce görmek isteyeceğiniz ilk şey eski destek seviyelerinin savunulduğudur…

XRP’de yukarı yönde kırılma oldu ve şu anda 0,30 dolarlık eski direncin desteğe dönmesi gerekiyor. Böyle bir şey olması için bu seviyenin test edilmesi gereklidir.

Ripple (XRP) Neden Artıyor?

XRP yeni bir destek seviyesi oluşturursa Michaël van de Poppe, yatırımcıların 0,55 dolara doğru bir ralliyi beklemeleri gerektiğini söyledi.

Michaël van de Poppe:

0,30 dolarlık direnç desteğe dönerse gelecek higher low’dan sonra 2021’de higher high seviyesi gelecektir. Bir sonraki alt sezonunun Mart ya da Nisan ayında başlayacağını düşünüyorum.

Ripple hakkında bu açıklamalarından sonra ünlü analist:

Bunu söylemem gerekiyor, şu anda çoğu kişi bu şekilde düşünüyor. ETH ya da XRP gibi kripto paralarda FOMO yüzünden alım yapmayın. İlerleyen aylarda daha fazla yükseliş gelecek ama sermayenizi koruyun.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu