Analizler

Ripple (XRP) Fiyat Tahmini: Yükselmeye mi Hazırlanıyor?

Bugünün Ripple fiyat tahminde piyasa son saatlerde daha da düştüğü ve XRP şu anda 0,85 dolarlık desteğin üzerinde işlem gördüğü için yükseliş yanlısı. Bu nedenle Ripple önümüzdeki 24 saat içinde 1.20 dolar hareket etmeye çalışabilir.

Genel olarak piyasa, son 24 saatte kırmızı renkte işlem görüyor. Bitcoin ve Ethereum ile birlikte bu düşüş hareketini altcoinlerin geri kalanı da takip ediyor. Cardano ve Ripple %10 civarında düşüş yaşadı.

XRP dün düşüş eğilimi gösterdikten sonra 0,975 dolardan kapandı. Bu seviyeden Ripple fiyatı bugün 0,85 dolarlık desteğe düştü. Bu nedenle, önümüzdeki 24 saat içinde piyasa tekrardan yükselişe geçebilir.

Ripple (XRP) Fiyat Tahmini:

ripple

XRP fiyatı 0,8808 ve 1,03 dolar aralığında hareket ederek piyasada önemli miktarda oynaklık olduğunu gösteriyor. XRP işlem hacmi %14,23 azalarak 5 milyar dolara geriledi. Bu arada, toplam XRP piyasa değeri 41 milyar dolar civarında ve böylece Ripple 6. sırada yer alıyor.

4 saatlik grafikte XRP’nin son dakikalarda 0.85 dolarlık desteğini test ettiğini görebiliriz. Bunun önümüzdeki 24 saat içinde daha yüksek bir itme hareketi ile devam etmesi muhtemeldir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Anchorage Ripple (XRP) Desteği Ekledi

Genel olarak Ripple fiyat hareketi, geçtiğimiz haftalarda görülen birkaç haftalık aşağı yönlü fiyat hareketini tersine çevirmek için bir temel oluşturmaya devam ediyor. XRP 1,70 dolar civarında birkaç yıllık zirveye ulaştıktan ve 18 Mayıs’ta bu direnci yeniden test ettikten sonra geri çekildi ve 0,64 dolar civarında destek buldu. Böylece yeni bir swing low seviyesi oluştu. Bu nedenle, ayıların tükendiğini ve piyasanın önümüzdeki haftalarda yukarıya dönmeye hazır olduğunu varsayabiliriz.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Ripple fiyatının 1 dolar civarında konsolide olduğunu ve küçük bir yükselişe geçtiğini gördük. Bu, Ripple’ın 0,85 dolarlık seviyeye de düşmesine neden oldu. Bu destek kırılırsa önümüzdeki 24 saat içinde 0,64 dolarlık bir sonraki desteğe düşüş hareketi görebiliriz.

Alternatif olarak, XRP 0.85 doların üzerinde kalırsa piyasa hafta sonu boyunca yükselişe geçerek daha yüksek seviyelere çıkabilir. XRP %33’ün üzerinde potansiyel bir yukarı yönlü hareket yaparak 1,20 dolara çıkabilir. Bu seviye ulaşıldığında, XRP’nin bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlemesi de muhtemeldir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyat Analizi 21 Temmuz 2020

İlgili İçerik: Ripple (XRP) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu