Altcoin Haberleri

Ripple (XRP) MoneyGram’a 15 Milyon Dolar Ödeme Yaptı

Ripple ortağı MoneyGram’a 2020’nin ikinci çeyreğinde XRP teşviklerinde 15,1 milyon dolar ödedi.

MoneyGram, perşembe günü yayınlanan ikinci çeyrek kazanç raporunda bu rakamı açıkladı. Nasdaq da listenmiş firma Ripple’ın 15,1 milyon dolar ödediğini, ancak 6,3 milyon doların ilgili işlem ve ticaret giderleri ile dengelendiğini ve net kar olarak 8,8 milyon dolar elde ettiğini açıkladı. 2. çeyrek teşvikleri bir önceki çeyreğin 16,6 milyon dolarına göre biraz daha düşük kaldı.

Ripple (XRP) ve MoneyGram Ortaklık İlişkisi

Ripple

TradingView XRP fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

MoneyGram, Ripple ödemelerini gelirden ziyade “piyasa geliştirme ücretleri” ve “karşıt gider” olarak sınıflandırıyor. Firma bu teşvikleri, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) platformu üzerinden yaptığı hacme bağlı olarak kendi kripto parası ile göndermektedir. MoneyGram, Ripple’dan aldığı hiçbir kripto paraya sahip değildir. Bir MoneyGram sözcüsü bu yılın başlarında ‘aldığımız Ripple’ı anında satıyoruz’ dedi.

Ripple ve MoneyGram, MoneyGram’ın sınır ötesi ödeme sürecinin bir parçası olarak forex ödemelerinde şirketin kripto parasından yararlanmak için Haziran 2019’da ortaklık kurdu. Anlaşmanın bir parçası olarak Ripple, MoneyGram’a 50 milyon dolar yatırım yaptı. Şirketlerin ortaklık anlaşmalarının 2023 Temmuz ayında sona ermesi planlanıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Cash yüzde 21.5 değer kazandı

“Bitcoin Fiyatında 12 Bin Dolar Kaçınılmaz mı?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-fiyatinda-12-bin-dolar-kacinilmaz-mi/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu