Coin Rehberi

Ripple (XRP) Neden Artıyor?

Kripto para sektörüne ilgi duyanlar, Ripple’ın gösterdiği artışı büyük bir merakla takip ediyor. Adından sıkça söz ettirmeyi başaran altcoin hakkında, ‘Ripple Neden Artıyor?’ sorusu da birçok kişi tarafından yöneltiliyor. Bu yazımızda sizlere Ripple’ın neden bir artış içerisinde olduğuna dair değerlendirmelere yer verdik…

Ripple (XRP) Fiyatı Neden Artıyor?

Ripple, son zamanlarda gösterdiği fiyat artışı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Gün boyunca 25 sent seviyelerini zorlamayı başaran, ancak direnci kıramayan Ripple’ın gösterdiği başarılı grafiğin arkasında hiç şüphe yok ki Bitcoin yatıyor. Son yıllardaki en yüksek seviyelerini görmeyi başaran Bitcoin, piyasalarda yer alan diğer varlıklara da olumlu yönde etki yapmış durumda. Ripple da bu varlıklardan bir tanesi olarak, Bitcoin’in artış trendine uyum sağlamış olarak gözüküyor.

Ripple (XRP) Fiyatı İlk Çıktığı Zaman Ne Kadardı?

Ripple, piyasalara ilk çıktığı tarih olan 5 Ağustos 2013’te, 0,005875 dolarlık değeri ile açılış yapmıştı. Şu sıralarda ise 0,242430 dolar seviyesinden işlem gören Ripple’ın, ilk günden itibaren XRP sahibi olan bir kullanıcısına yüzde 4 binin üzerinde getiri sağladığını görüyoruz.

Ripple (XRP) Yükselmesi için Ne Gerekli?

Ripple’ın yükselmesi için öncelikle gördüğü talebin arzını karşılıyor olması gerekiyor. Dolaşımda olan Ripple miktarına gelecek ilgiye bağlı olarak fiyatı da artar. Bunun yanı sıra Ripple, Bitcoin’in öncülük ettiği piyasaların olumlu gidişatına da ayak uydurarak fiyatını yükseltebilir.

Ripple (XRP) Neden Artıyor?

TradingView XRPUSD: https://www.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

Ripple (XRP) Rekor Fiyatı

Ripple’ın, piyasalarda işlem gördüğü süre boyunca gördüğü rekor fiyatına, 4 Ocak 2018 tarihinde 3,84 dolar değeri ile ulaştığını görüyoruz. Ripple, en düşük değerini ise 7 Temmuz 2014 tarihinde 0,002802 dolar ile almıştı.

Ripple (XRP) Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Ripple’ın güncel fiyatının 0,24201 USD olduğunu görüyoruz.

1 Ripple (XRP) Kaç TL?

1 Ripple’ın Türk Lirası karşısındaki değerini ise 1,92 TL olarak söyleyebiliriz.

Ripple (XRP) Fiyatı Düşer mi?

Ripple (XRP) Neden Artıyor?

https://www.google.com/finance

Ripple fiyatının gelecek dönemlerde düşüş gösterip göstermeyeceği de en çok merak edilen konuların başında geliyor. Analistlerin yaptığı yorumlara göre, Ripple’ın yukarı yönlü olarak dikkat çekilen seviyesi 0,255 dolar olarak gösteriliyor. Bir süredir bu seviyeyi kırmaya çalışsa da henüz başaramayan Ripple’ın, 0,240 doların altına inmesi halinde ise yeni bir düşüş trendi içerisinde kendisini bulabileceği söyleniyor.

Ripple (XRP) Yükselmesinin Arkasındaki Nedenler?

Ripple’ın yakalamış olduğu yükseliş trendi arkasında yatan nedenlerin başında, Bitcoin’in göstermiş olduğu durdurulamaz çıkış geliyor. Uzun bir süredir yakaladığı en yüksek seviyeye ulaşmayı başaran Bitcoin, piyasaların da hareketlenmesine öncülük ediyor. Ripple’ın da aralarında bulunduğu birçok coin, Bitcoin tarafından izlenen bu yoldan olumlu yönde etkileniyor.

Bunun yanı sıra Ripple’ın son zamanlarda yapmış olduğu bazı ortaklık anlaşmaları ve bu anlaşmalar doğrultusunda gelecek hakkında yaptığı geliştirme duyuruları da fiyatının artmasındaki önemli nedenler arasında yer alıyor.

“Ripple (XRP) Nasıl Alınır?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/ripple-xrp-nasil-alinir/

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün