Altcoin Haberleri

Ripple (XRP) Şaşırtmaya Devam Ediyor

ABONE OL:

Pazartesi günü baz alınarak bir değerlendirme yapıldığında XRP’nin %20.25’lik bir artış sergileyerek 0.70847 dolar seviyesine ulaştığını görebiliyoruz. 30 Ocak tarihinden bu yana dijital varlığın ulaştığı en yüksek rakam olarak tarihi bir rekora da imza atıldı. Dijital paralar şaşırtmaya devam ediyor ve son birkaç yıl içerisinde XRP’nin bunu çok daha sık yerine getirdiğini de unutmamak gerekiyor.

Piyasa değerine de bakalım istiyoruz. Bu yükseliş, piyasa değerini de belli oranda arttırdı ve 32.35228B Dolar gibi bir değere sahip olduğunu da unutmamak gerekiyor. XRP, yatırımcılar için hali hazırda güven veren dijital paralardan biri Ripple’ın SEC ile olan mücadelesi göz ardı ediliyor ve kıymetli bir yatırım aracı olarak elde tutuluyor.

XRP Büyük Borsalara Dönecek mi?

Devam eden Sec davası ve spekülasyonlar nedeniyle birçok büyük borsa, XRP’yi listelerinden çıkarttı fakat öyle zannediyoruz ki kısa bir süre içerisinde yeniden listelenecek ve hatta büyük bir yükseliş ile yatırımcıların dikkatini çekmeyi de başaracaktır. Alt coin piyasasının en önemli varlıklarından bir tanesi olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple, Xpring ve Blockchain Tabanlı Oyun Endüstrisi

Dijital Varlıkların En Tatlı Hali

Az önce sizlere %20.25’lik bir yükselişten söz ettik ve 24 saatlik süreç bazında bir değerlendirme yaptık. Sizce geleneksel piyasalarda herhangi bir reel varlık bu denli yükseliş kaydedebilir mi? Tarihte örneği yoktur ve olmayacaktır. İşte dijital paraların en tatlı hali de tam olarak budur. Dakikalar ve hatta saniyeler içerisinde muazzam bir yükseliş kaydederek yatırımcılarının yüzlerini güldüren bir piyasadan ve varlıklar bütününden söz ediyoruz.

Henüz dijital varlıklar ile tanışmadıysanız sizler de vakit kaybetmeden borsalarda yerinizi alabilir ve en azından mercek altına alabilirsiniz. Sert düşüşleri de es geçmemek gerekiyor ve aslında alacağınız riskin de çok büyük olduğunu söylemek mümkün. İnsanları borsalara yani dijital varlıklara yakın hale getiren en önemli unsurlardan bir tanesi bu ani hareketlilik durumudur. Geleneksel piyasalardan kaçış, milyonlarca yatırımcıyı dijital varlık piyasasına yakın hale getiriyor ve bu da borsalara değer kazandırıyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu