Anasayfa Sektörel Ripple Yöneticileri, Halving Sırasında Duruşmaya Katılmayacak!

Ripple Yöneticileri, Halving Sırasında Duruşmaya Katılmayacak!

Sektörel

Ripple yöneticileri, duruşmaya katılmayacakları tarih aralığını mahkemeye bildirdiler. Bu aralığın, Bitcoin halving dönemine denk gelmesi dikkat çekti.

Ripple Yöneticileri, Halving Sırasında Duruşmaya Katılmayacak

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse ve yönetim kurulu başkanı Chris Larsen, Nisan ayında iki hafta boyunca duruşmaya katılmayacaklarını mahkemeye bildirdiler.

Bu hamle, mahkemenin nihai ön duruşma konferansı takvimi ve nihai kararı için verdiği emre yanıt olarak geldi. İlginç bir şekilde Ripple yöneticileri, Bitcoin halving ile örtüşen tarihler açıkladılar.

Sanıklar Garlinghouse ve Larsen'in avukatları; Yargıç Analisa Torres'e, Ripple yöneticilerinin ön duruşma için müsait olmayacağı tarihler hakkında bilgi verdi. Bir mahkeme dosyasına göre; Ripple yöneticileri, 1 Nisan'dan 14 Nisan 2024'e kadar duruşmaya katılamayacak.

İki hafta boyunca duruşmaya katılmayacak olmalarının nedeni belirtilmese de zaman çizelgesi, Bitcoin halving'e denk geliyor. Bitcoin Halving Geri Sayımı, ödülün 3.125 BTC'ye düşmesi için tahmini tarih olarak 14 Nisan'ı gösteriyor. 

Bununla birlikte başvuru, Yargıç Torres'in daha önce verdiği duruşma öncesi planlama kararına cevaben yapıldı. Mahkeme, duruşma için kesin bir tarih belirledikten sonra nihai bir duruşma öncesi konferans tarihi belirlemeyi amaçlıyor.

Halving Öncesi XRP Fiyatının Yükselmesi Bekleniyor

Ripple Yöneticileri, Halving Sırasında Duruşmaya Katılmayacak!

Kripto para fiyatları, genellikle Bitcoin halving öncesi yükseliyor. Garlinghouse ve Larsen, Bitcoin halving yaklaşırken XRP fiyatında büyük bir yukarı yönlü hareket bekliyor.

XRP fiyatı, son 24 saatte sadece yüzde 0,5 artış ve bir haftada yüzde 13 düşüşle şu anda 0,51 dolar seviyesinde işlem görüyor. İşlem hacmi son 24 saatte yüzde 11 azaldı. Yargıç Torres'in, ABD SEC'in ara temyiz başvurusunu onaylamasının ardından fiyatlar düştü.

Bu arada avukatlar Caleb J. Robertson ve Michael A. Schulman, Ripple ve SEC davasında Ripple CEO'su adına yer almak için başvuruda bulundular.

Yatırım Bankacısı Beyan Sahibinin Avukatı Çekildi

Sidley Austin LLP hukuk firmasında yönetici ortak olarak çalışan Alyssa M. Hasbrouck, mahkemeye yaptığı bir başka başvuruda, yatırım bankacısı beyan sahibinin avukatlığından çekilmek için dilekçe verdi. Hasbrouck, yaptığı açıklamada, Sidley Austin'deki işinden ayrıldığını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde mahkeme, Sidley Austin LLP hukuk firmasından Andrew A. Kunsak'ın SEC-Ripple davasında yatırım bankacısı beyan sahibi olarak yer almasını onaylamıştı.

Kaynak: CoinGape

Ripple Yöneticileri, Halving Sırasında Duruşmaya Katılmayacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar