Anasayfa Altcoin Ripple Zaferi Sonrası Dev Borsadan XRP için Listeleme Adımı!

Ripple Zaferi Sonrası Dev Borsadan XRP için Listeleme Adımı!

Altcoin

Büyük kripto para borsalarından biri, Ripple'ın son yasal zaferinin ardından XRP ile ilgili atağa geçti.

Ripple Zaferi Sonrası Dev Borsadan XRP için Listeleme Adımı!

Kripto para borsası Bybit, spot ticaret platformunda Euro'ya karşı XRP ticaretini başlatacağını duyurdu. Bu karar, Ripple'ın Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) karşı kazandığı son yasal zaferin ardından geldi ve dijital paraya olan ilgiyi yeniden canlandırdı.

4 Eylül'de yapılan bir duyuruda Bybit, işlem çiftlerinin XRP/EUR'yi içerecek şekilde çeşitlendirildiğini doğruladı. Bu ekleme, kullanıcılara Euro karşılığında sorunsuz bir şekilde XRP ticareti yapma avantajı sağlayarak platformda mevcut olan yatırım seçeneklerini genişletiyor.

XRP/EUR işlem çiftinin yanı sıra Bybit; ayrıca BTC/EUR, ETH/EUR, LTC/EUR, DOGE/EUR, ADA/EUR, USDC/EUR ve SOL/EUR dâhil olmak üzere diğer yedi kripto para birimi için Euro işlem çiftlerini tanıttı ve böylece çeşitli kullanıcı tabanına hitap etti.

Yargıcın Kararı ile XRP Listelemeleri Hız Kazanıyor

Ripple Zaferi Sonrası Dev Borsadan XRP için Listeleme Adımı!

ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres, XRP'nin perakende yatırımcılar tarafından kripto para borsaları aracılığıyla satın alındığında veya hizmet sağlayıcılar tarafından kullanıldığında bir menkul kıymet olarak kabul edilmediğine karar verdi. Bu durum kripto para borsalarını XRP'nin listelenmesini ya da yeniden listelenmesini hızlandırmaya ve kullanıcılar için yeni yatırım fırsatları yaratmaya itti.

Bybit'in XRP/EUR listeleme hamlesi, sektördeki benzer bir eğilimi takip ediyor. Liechtenstein Cryptoassets Exchange (LCX), Ripple'ın yasal kazanımından kısa bir süre sonra XRP'yi USDC, Euro ve yerel para birimi LCX dâhil olmak üzere popüler işlem çiftlerine karşı listelemişti.

Gemini, Coinbase, Kraken ve Crypto.com gibi diğer büyük platformlar da XRP'yi hizmetlerine geri ekledi.

Ripple Zaferi Sonrası Dev Borsadan XRP için Listeleme Adımı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan