Altcoin Haberleri

Ripple’a Vuran Vurana… Artık İşler Oldukça Zorlaştı

Kripto para pazarının en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi olan Ripple, bir darbe daha yedi ve sec davası görüldükten hemen sonra yapılan açıklama sonrası, Mony Gram ile olan iş birliğinin sonlandırıldığı ifade edildi.

Ripple, zor günler geçiriyor ve sec davası da en büyük sıkıntılardan biri. Hali hazırda yatırımcılar da endişeli ve bu durum tokeni de olumsuz etkiliyor. Money Gram, bir sonraki emre kadar Ripple ile çalışmayacağını duyurdu. Kripto par transferi artık yapılmayacak ve gelişmelere bağlı olarak birtakım düzenlemelere gidilebilir.

SEC davası ile birlikte bireysel yatırımcıların davaları ile de uğraşmak zorunda kalan ripple, an itibarıyla köşeye sıkışmış durumda. Token’in birçok borsadan çıkartılması ve borsaların da sırt çevirmesi ile birlikte yalnız kaldı demek sanıyoruz ki en doğru cümlelerden biri olacaktır.

Ticaret Askıya Alındı

Money Gram, Ripple ile iş birliği içerisinde olan adreslerin başında geliyor. Bu beklenen bir haberdi ancak darbelerin ardı arkası kesilmiyor ve sürekli olarak olumsuz bir gelişme yaşanıyor. Sec davası devam ettiği sürece bu gelişmeler artacak ve ripple iyiden iyiye çaresiz kalacaktır.

Moneygram-Ripple

Money Gram, geliştirmeler için de yatırım desteği veren firmalardan biri idi yani büyük bir güç olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu büyük gücün açıklaması ve iş birliğini askıya alması ile birlikte daha zor zamanlar bekleniyor.

Bu arada az önce de dile getirdiğimiz gibi an itibarıyla birçok borsa, ripple’ı listelerinden çıkartmış durumda. Gelişmeler olumlu olduğu takdirde yeniden listelenecektir ancak şu an için bu tür bir durum kesinlikle ve kesinlikle söz konusu değil. Kripto para piyasası bizleri her geçen gün biraz daha şaşırtıyor ve ripple de gündemde yer alan varlıkların başında geliyor. Gelişmeler bize sunulduğu takdirde siz değerli yatırımcılar ile paylaşmaya devam edeceğiz. Henüz olumlu bir gelişme yok ve SEC davasının yanı sıra bu tür markaların iş birliğini sonlandırması ve bunu duyurması da üzücü. Ümit ediyoruz ki olumlu sonuçlar çıksın ve dava bir an önce tamamlansın.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu