Anasayfa Altcoin Ripple'dan Çarpıcı Hamle: Dev XRP Transferi Gerçekleştirdi!

Ripple'dan Çarpıcı Hamle: Dev XRP Transferi Gerçekleştirdi!

Altcoin

Ripple Labs, 105 milyon XRP'yi transfer etti. Bu hamlenin arkasında ne var?

Ripple'dan Çarpıcı Hamle: Dev XRP Transferi Gerçekleştirdi!

Whale Alert tarafından yayınlanan son X gönderilerine göre; son 14 saat içerisinde San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple Labs, kripto izleyicisinin "bilinmeyen" olarak işaretlediği bir cüzdana 75.000.000 XRP aktardı.

Whale Alert tarafından tespit edilen bir başka işlem ise anonim bir adresten Bitstamp borsasına 30.000.000 XRP taşıdı. 

XRP odaklı analiz platformu Bithomp tarafından paylaşılan ayrıntılar, ikinci işlemin de Ripple ile ilişkili bir cüzdan tarafından başlatıldığını gösteriyor. Bu da blockchain devinin, Bitstamp'ta satmak üzere yine büyük miktarda kripto - 30.000.000 XRP - gönderdiği anlamına geliyor.

Yukarıda bahsedilen 75.000.000 XRP ile birlikte bu iki transfer, 105.000.000 XRP'ye (yaklaşık 52,8 milyon dolar değerinde) tekabül ediyor. 

Bithomp'a göre; 75.000.000 XRP, Ripple tarafından cüzdanlarından birine aktarıldı ve ardından 46.000.000 XRP anonim bir adrese gönderildi. Bu bir OTC ticareti ya da blockchain devi tarafından fonların yeniden dağıtımı gibi görünüyor.

Hafta sonu boyunca Ripple, bilinmeyen bir adresten şaşırtıcı bir şekilde 100.000.000 XRP aldı. Bu adresin Kanadalı SideShift kripto borsasına ait bir cüzdan olduğu ortaya çıktı.

Bu transferin nedenleri bilinmiyor ancak geçmişte Bithomp, Binance devinden Ripple'ın cüzdanlarına yapılan benzer transferleri tespit etti. Taraflardan hiçbiri bu transferler hakkında da yorum yapmadı.

Ripple'dan Çarpıcı Hamle: Dev XRP Transferi Gerçekleştirdi!

Olumlu XRP Fiyat Performansı

Pazartesi gününden bu yana en büyük 5'inci kripto para birimi olan XRP'nin fiyatı yüzde 4,38 oranında arttı. Bugün yaşanan küçük bir düşüşün ardından kripto para biriminin fiyatı tekrar yükseldi ve Pazartesi gününden bu yana genel olarak yüzde 3,96'lık bir artış gösterdi. Yazının hazırlandığı sırada XRP, yukarıda bahsi geçen Bitstamp borsasında 0,50896 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak: U.Today

Ripple'dan Çarpıcı Hamle: Dev XRP Transferi Gerçekleştirdi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan