Anasayfa Sektörel Ripple'dan Stratejik Ortaklık! 5 Milyar Dolarlık Plan Açıklandı...

Ripple'dan Stratejik Ortaklık! 5 Milyar Dolarlık Plan Açıklandı...

Sektörel

Ripple ile Uphold arasındaki ortaklığın, ilk etapta yıllık yaklaşık 5 milyar dolar değerinde işlemleri yöneteceği öngörülüyor.

Ripple'dan Stratejik Ortaklık! 5 Milyar Dolarlık Plan Açıklandı...

Ripple, likidite yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir Web3 finans platformu olan Uphold ile kurduğu yeni bir ortaklığı duyurdu. Ripple'a göre; ortaklık, sınır ötesi ödeme ağlarını Uphold'un likidite yönetimindeki uzmanlığıyla güçlendirmeyi amaçlıyor. Genel bir bakış olarak Ripple, hem kurumsal düzeydeki müşterilere hem de kitlesel bir kullanıcı tabanına sektörün en kapsamlı finansal çözümlerinden bazılarını sunmaktadır. 

İlgilenen işletmeler, Uphold ile hesap açabilirler ve ardından Ripple tarafından sağlanan XRP ile bu hesapları finanse edebilirler. Bu hesap, daha sonra kripto para birimini banka işlemleri için itibari para birimine dönüştürecektir. 

Ripple'dan Stratejik Ortaklık! 5 Milyar Dolarlık Plan Açıklandı...

Ortaklığın Gelecek Yıl Faaliyetlerini Genişletmesi Bekleniyor

Başlangıçta İngiltere-Avrupa ve ABD koridorlarına odaklanan ortaklık, geleneksel ödeme ağ geçitlerinde yaygın olan yüksek maliyetler, yavaş hızlar ve hata risklerini ele almayı amaçlıyor. Ortaklığın, önümüzdeki yıl faaliyetlerini Brezilya'ya genişletmesi bekleniyor.

Uphold CEO'su Simon McLoughlin, "Ripple, sınır ötesi ödeme yapan işletmelere son derece değerli bir hizmet sunuyor ve biz de bunun önemli bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz." dedi. 

Uphold, Ripple ile ortaklığının, "kendi platformunun benzersiz yeteneklerinin işletmeler tarafından verimli kripto-fiat transferleri ve banka ödemeleri yapmak için nasıl kullanılabileceğini gösterdiğini" dile getirdi.

Ripple'da Ödemeler Ürün Müdürü olan Pegah Soltani de ortaklık hakkında görüş bildirerek, ortaklığın Ripple'ın temel altyapısını etkinleştirmek üzere kurulduğunu söyledi. Bu, Uphold'un entegrasyon yoluyla sınır ötesi ödemeleri daha hızlı ve daha esnek hale getireceği anlamına geliyor. Bu bağlamda McLoughlin, "ortaklığın yıllık döngüde yaklaşık 5 milyar dolar değerinde işlemleri yöneteceğini" tahmin ediyor. 

Uphold, çeşitli ağlarda itibari paradan kripto paraya sorunsuz geçişleri kolaylaştıran sağlam bir ticaret altyapısı geliştirdi. Bir dizi küresel kripto likidite platformuna bağlantılar sunan Uphold ekosistemi, işletmelere müşterilerine verimli bir şekilde hizmet vermeleri için araçlar sağlarken, aynı zamanda sorunsuz bir kullanıcı deneyimi de sunmaktadır. Gelişmiş blockchain altyapısına sahip olan Ripple ise kripto kullanımının ve kullanılabilirliğinin, sınır ötesi ödemelerin doğasında olan sorunların üstesinden gelmesine yönelik sektör çapında bir hareketin parçası olmuştur. 

Ripple'dan Stratejik Ortaklık! 5 Milyar Dolarlık Plan Açıklandı... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar