Altcoin Haberleri

Ripple’in CEO’su Brad Garlinghouse: Kimse XRP fiyatını değiştiremez!

Ripple’in CEO’su Brad Garlinghouse, bugün son dönemde çok fazla tartışma konusu olan konulardan birisi ile ilgili açıklama yaptı ve XRP fiyatının balinalar tarafından bile Bitcoin’e göre daha zor kontrol edilebileceğini, yatırımcıların aklını karıştırmaya zorlayan bu tür iddiaların doğru ifadeler olmayacağını açıkladı. Ripple’in CEO’su Brad Garlinghouse, kendilerinin satışlarına hiçbir şekilde değinmezken, bu konuda da satışların veya benzer balina eylemlerinin XRP fiyatında değişime neden olmayacağını, olsa bile büyük oranda diğer kripto paralara oranla daha az olacağını açıkladı.

Başkalarının XRP fiyatının düşmesi veya yükselmesine yardımcı olamayacağını sadece fiyatların normal şartlara ve piyasa ortamına göre değişebilecek olduğunu açıkladı. XRP fiyatı 0.25 dolardan alıcı bulsa da 0.48 dolara yükselebileceğine dair tahminler bulunuyor. Yatırımcılar ve analistler XRP fiyatında düşüş ve yükseliş olmasının ardında Ripple’in olabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Bu iddiaları ortaya atan ve atmaya devam edenler ne XRP fiyatı, ne de başka bir konu hakkında hiçbir açıklama yapmazken yatırımcıların Ripple XRP ile ilgili bazı soru işaretlerine yanıt bulmaları gerek. XRP’nin fiyatına büyük yatırımcılar ve balinaların müdahalesi olsa da XRP fiyatındaki yükselmeler ve düşüşlerin yakın zamanda düşüş eylemi içerisinde olması bazı soru işaretlerini doğurmakta. Bu da bu açıklamanın yapılasına neden olmakta.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  EOS hard forku başarıyla tamamlandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu