Altcoin Haberleri

RippleNet İngiltere Şirketi ile Ortaklık Kurdu

Ripple uzun bir süredir her seferinde bir ortaklık ile büyük havale hacimleri olan ülkeler arasında ki boşlukları dolduruyor. Günümüzde COVID-19 salgını nedeniyle küçük ve orta ölçekli işletmeler hassas bir durumda ve kripto para şirketi bu işletmelere yardımcı olmak için işletmeler arası (B2B) sınır ötesi bir ödeme platformu olan Currencycloud ile ortaklık kurdu. Londra merkezli şirket, Azimo ve diğer Avrupa merkezli firmalardan sonra RippleNet’e katılan en son şirkettir.

RippleNet Her Gün Büyüyor

TradingView XRP fiyat: http://tradingview.com/symbols/XRPUSD/

Ekosistemdeki mevcut koridorların üstünde, XRP topluluğu hevesle bir GBP-USD koridorunun kurulmasını bekliyor. Ancak, bu bekleyiş tahmin edilenden daha uzun olabilir. Currencycloud kripto para şirketinin XRP ile sınır ötesi hizmetlerinden faydalanacak olsa da odak noktası KOBİ’ler olacak.

Bu şirketin için bir sonraki popüler ODL koridorunun kaynağı olabilecek bir ülke olan İngiltere’de bir başka finansal hizmet sağlayıcısını ortaklığa kattığından dolayı kripto para ödemeleri şirketi için doğru yönde atılmış başka bir adımdır.

Daha önce de belirtildiği gibi, son zamanlarda bir Avrupa dijital para transfer hizmeti olan Azimo, İngiltere ve Filipinler arasındaki ODL koridorunun aktif durumunu doğrulamıştı. GBP-PHP koridorunun eklenmesi ile XRP kullanıcılarının duygularını daha da arttı ve topluluktaki birçok kişi GBP-USD koridoru istediğini dile getirdi.

Avrupa pazarından ayrı olarak kripto para ödemeleri şirketinin ana odağı Asya üzerinde kaldı. Şu anda Japon devi SBI Holdings’de bir ortaklığı var ve RippleNet blockchain firması dünyanın dört bir yanından insanları ODL koridorlarıyla bağlayarak kıtada genişliyor.

Aslında, yakın zamanda şirket Sri Lanka’nın Hatton Ulusal Bankası ile de ortaklık kurdu. Ripple, SWIFT gibi geleneksel finansal tasfiye hizmetleri ile büyük bir rekabet içinde. SBI Ripple Asya CEO’su Adam Traidman’a göre, bu rekabet daha da sertleşecek ve şirket ödeme koridorları için diğer çeşitli şirketlerle sınırlı denemeler ve test projeler başlatacak. Traidman 2021 yılına kadar daha fazla genişleme görmeyi beklediğini de açıkladı.

“Bitcoin Arzı 2016 Seviyelerine Tekrardan Geldi” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-arzi-2016-seviyelerine-tekrardan-geldi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu