RJ Killmex: Bitcoin 3.200 dolar seviyesini tekrar edebilir

1 Dakikada Okunabilir


Twitter’da ünlü kripto para analisti RJ Killmex, kripto para birimi Bitcoin’i analiz etti. Bitcoin’in geçmiş dönem 3200 dolar seviyesine benzer grafikleri test etmeye başladığını ve bir düşüş sinyali olabileceği uyarısında bulundu. Yeni bir bölgenin oluşmaya başladığını iddia eden tweetler yakın zamanda oldukça fazlaydı. Kripto para birimi yatırımcıları bu konuda birçok kez RJ Killmex ve diğer birçok farklı kripto para analistinin yaptığı açıklamalara göre hareket ettiler. Bitcoin’in fiyatında olası bir yükselme veya düşme beklemeyen RJ Killmex, düşüş olabileceğini ise 3.200 dolar seviyesi tekrarına benzer 7.662 dolar seviyesine yakın seviyelerde olduğunu açıklayarak ifade etti.

Bazı yatırımcılar ise son dönemde kripto para birimlerinin fiyatının yükselip yükselmeyeceği konusunda endişelerini dile getirmeye başladı. Bugün %3 düşen Bitcoin fiyatının Ethereum fiyatında daha büyük düşüşe sebep olabileceğinden endişe ediliyordu.

Boğalar yükseltebilir!

Bitcoin fiyatı yükselebilir mi? Boğalar RJ Killmex’e göre aktif hareket edebilir ve bu da kripto para biriminin değerinin yükselmesine sebep olabilir. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile ilgili beklentilerin çok iyi olmasa da bu aydan sonra büyük bir yükseliş yaşanmasının mümkün olabileceği konuşuluyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi ve düşmesi hakkında bazı yatırımcılarda Haziran ve Ağustos ayları arasında büyük bazı yükselişler olabileceğini beklemekteler. Bitcoin boğaları bir an önce hareket ederse kripto para birimi Bitcoin olduğu iyi noktadan çok daha iyi bir noktaya yükseliş görebilir.


error: Kopyalama Engellendi!