Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Rob Sluymer: Bitcoin uzun süre sonra toparlanacak

Fundstrat Global Advisors analistlerinden Rob Sluymer, kripto paralarda yaşanan düşüşlerin bir süre boyunca bu sınırda kalacak olduğunu ve fiyatın düşüş göstermeye devam edebilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatı hakkında yaptığı açıklamasında, aylar sürmese de haftalar sürebilecek olduğunu ve kripto para sahiplerinin bunu göz önünde bulundurması gerektiğini açıkladı. Bitcoin fiyatının düzelmesi için bir süre beklemeleri gerekecek olduğunu belirterek, yatırımcılara uyarılarda bulunmuş olan Fundstrat Global Advisors analistlerinden Rob Sluymer, haftalar sürebilecek olan bu düşüşlerin sonucunda yükselmenin tekrar başlayacak olduğunu ve sektörde Bitcoin adının tekrar değerli kripto para olarak anılmaya başlanacak olduğunu açıkladı.

Uzunca bir süre önce, Bitcoin’de olan düşüşler sonrasında kripto para uzmanları, düşüşler konusunda olumsuz olarak düşünceye kapılmanın daha fazla olumsuzluk yaratabilecek olduğunu dile getirmiş ve kripto para piyasalarında olabilecek olan düşüşlerin devamlı değil, kısa ve orta vadeli veya uzun vadeli olsa bile sonucunda çok büyük bir olumsuz gelişme olmadığı sürece geri yükselebilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin yükselecek

Fundstrat Global Advisors analistlerinden Rob Sluymer, Bitcoin fiyatının yükselecek olması sayesinde bir süre sonra herkesin fiyatın artış gösterdiğini fark edebilecek olduğuna değindi. Bazen ise kripto para uzmanları düşüşlerin son derece fazla olmasa bile daha fazla olmasının gerçek olmasının önünde engeller olmadığını ve düşüşler yaşanmasına bağlı olarak daha fazla zarar edilebilecek olduğunu savunabiliyorlar. Rob Sluymer, Bitcoin için bu şekilde düşünürken, tam tersi bir kripto para uzmanı ise olumsuz düşünebiliyor. Bunun açıklamasını yapmak ve sonuçlarını görebilmek, her iki tarafın kendine göre haklı sebepleri olduğunu veya olabilecek olduğu anlamına geldiğinden dolayı beklemek ve sonucu görmek en iyi yorumlama için maalesef ki gerekiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ünlü CEO Bitcoin'in uzun vadede %2600 yükseleceğini açıkladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu