Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Robert Kiyosaki: Bitcoin, ABD Dolarının yerini alıyor

Robert Kiyosaki kripto para birimlerinin dünyanın en büyük rezerv parası olan ABD Dolarının yerini almaya başladığını ancak kimsenin bunu görmediğini iddia etti. Kripto paraların daha da güçlenecek olduğunu ve gelecekte rezerv para birimi olan ABD Dolarının yerine geçme potansiyelinde olduğunu iddia eden Robert Kiyosaki, insanların kripto paralara bakışının daha iyi duruma geldiğini ve piyasanın sürekli olarak daha iyi güç kazanmaya başladığı uyarısında bulundu.

Twitter’dan tweet atarak açıklama yapan Robert Kiyosaki, kripto para birimi değerinin yükselmesi ve kripto paraların daha iyi ilgi görmesinin etkilerinin potansiyel olarak yatırımcılara geri dönüş sağlamada oldukça iyi sonuçlar verebilecek olduğunu açıkladı.

@RealKiyosaki gibi büyük yatırımcıları bile kripto para birimlerinden bahsediyorsa, kripto yatırımını bırakmayın, aksine daha fazla kripto para yatırımı yapın. – @Ta_Giggs

Ancak kripto meraklılarının dikkatini çeken, tweete ekli ekran görüntüleri oldu. Ekran görüntüleri, Robert Kiyosaki’nin kripto para biriminin kaçınılmaz yükselişiyle ilgili kişisel görüşünü yazdığı bir ekran görüntüleri oldu.

Robert Kiyosaki, kripto para yatırımcılarına özel olarak bir tavsiye vermiyor ancak ABD Dolarının yerini alması artık daha belli olan Bitcoin yatırımının insanlar tarafından dikkatli olarak elde tutulur ise uzun vadede kazanç olarak geri dönebileceğini ve değerinin bugün inanılmasa bile 1 milyon doları bile geçmesinde büyük rolü olabileceğini gösteriyor.

Bu ve buna benzer açıklamalara kesin olarak inanmamak gerekse de yatırımcıların bu tür önerileri de göz önünde tutmalarında en azından kısa sürede olmasa da gelecekte yararı olabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu