Anasayfa Sektörel Robert Kiyosaki: Bitcoin Dışında Bu Varlıklardan da Almalısınız!

Robert Kiyosaki: Bitcoin Dışında Bu Varlıklardan da Almalısınız!

Sektörel

Robert Kiyosaki ve Peter Schiff gibi önemli isimler, ABD'yi sarsacak felaketler ile ilgili takipçilerini uyarmaya devam ediyor! İşte detaylar...

Robert Kiyosaki: Bitcoin Dışında Bu Varlıklardan da Almalısınız!

Yazar Robert Kiyosaki, George Orwell'in 1984 tarihli "Big Brother is Coming" adlı kitabından alıntı yaparak takipçilerini altın, gümüş ve Bitcoin (BTC) almaya teşvik ediyor. 

Reuters'e göre, ABD'li yetkililer bankanın danışmanlarının önderliğindeki özel sektör çabaları henüz bir anlaşmaya varamadığı için mali piyasa krizi derinleşiyor.

First Republic, varlıklı müşterilerin mevduatlarını çekmeye başlaması ve bankanın sendelemesinden sonra Mart ayında ABD bölgesel bankacılık krizinin merkez üssü oldu.

ABD Doları İçin Kriz Yaklaşıyor!

Robert Kiyosaki: Bitcoin Dışında Bu Varlıklardan da Almalısınız!

Ekonomist ve altın bağımlısı Peter Schiff, gerçek krizin ABD Doları olacağını söyleyerek yaklaşan bir kriz öngörüyor. Ekonomi resesyona girerken, enflasyondaki bir sonraki artışın faiz oranlarını daha da yükselteceğini tahmin ediyor.

Glassnode, Bitcoin (BTC) için piyasa yılın ilk çeyreğinde olduğundan daha az belirleyici göründüğünü gözlemliyor ve şu anda birkaç cüzdan grubundaki birikim ve dağıtım davranışının karışık kaldığını belirtiyor.

Yazımız sırasında lider kripto para olan Bitcoin (BTC) fiyatı yaklaşık 29.313 dolardan borsada işlem görüyordu.

Kaynak: U.Today

Robert Kiyosaki: Bitcoin Dışında Bu Varlıklardan da Almalısınız! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik