Anasayfa Bitcoin Robert Kiyosaki'den Dev Tahmin: Bitcoin İçin Hedefim Bu Seviye!

Robert Kiyosaki'den Dev Tahmin: Bitcoin İçin Hedefim Bu Seviye!

Bitcoin

Finansal eğitim savunucusu Robert Kiyosaki, dün X (Twitter) gönderisinde Bitcoin (BTC) 135.000 dolara yükselebileceğini öngördü. İşte ayrıntılar...

Robert Kiyosaki'den Dev Tahmin: Bitcoin İçin Hedefim Bu Seviye!
Hızlı İçerik

Finansal eğitim savunucusu Robert Kiyosaki, dün X (Twitter) gönderisinde Bitcoin (BTC) 135.000 dolara yükselebileceğini öngördü. 

Kiyosaki'nin tahmini, piyasa liderinin yakın zamanda psikolojik 30.000 dolar sınırını test etmesinden sonra geldi. 

Bitcoin (BTC) ilişkin tahmininin yanı sıra, altının bir gün yükselişe geçmeden önce 2.100 doların üzerine çıkabileceğini de öngördü. Bu arada Kiyosaki, gümüşün ons başına 23 dolardan 68 dolara çıkabileceğine inandığını paylaştı.

İlginç bir şekilde bu, Kiyosaki'nin 23 Eylül 2023'te yayınladığı daha önceki bir gönderiyle tam bir tezat oluşturuyor. X kullanıcısı Rell, önceki gönderinin ekran görüntüsünü yorumlarda paylaştı ve Kiyosaki'ye hangisinin doğru olduğuna inandığını sordu.

Önceki gönderide Kiyosaki, Citibank'ın kurumsal tasarrufları Citibank token dönüştürmek için banka blok zinciri teknolojisi sunduğunu açıkladığını belirtmişti. Bu token daha sonra anlık 7/24 sınır ötesi işlemler için kullanılabilir. Daha sonra Kiyosaki, bu kurumsal katılımın Bitcoin (BTC) ve blockchain teknolojisinin sonu olup olmayacağını sorguladı.

Bitcoin Yükseliyor!

Robert Kiyosaki'den Dev Tahmin: Bitcoin İçin Hedefim Bu Seviye!

Bu arada, haberin yayınlandığı sırada kripto para piyasa web sitesi CoinMarketCap, Bitcoin (BTC) fiyatının 30.000 dolar bariyerinin altında işlem gördüğünü belirtti. Bununla birlikte lider kripto para biriminin fiyatı hâlâ %1,21 oranında artış gösterdi. Sonuç olarak, lider kripto para birimi yaklaşık olarak 29.579 dolardan el değiştiriyordu.

Bu 24 saatlik kazanç, BTC'nin haftalık performansını da yeşil bölgeye doğru itti. Bunun sonucunda, haberin yazıldığı sırada BTC'nin fiyatı son 7 gün içinde %9,97 arttı. Kripto para kralının piyasa hakimiyeti de geçtiğimiz işlem gününde %0,23 arttı ve bu da BTC'nin piyasa payını %51,59'a yükseltti.

Geçen haftaki başarısı, Bitcoin'in aylık performansını tekrar yeşil bölgeye çevirmesine de olanak tanıdı. CoinMarketCap verileri, piyasa liderinin aylık zaman diliminde de %9,67 artış gösterdiğini ortaya koyuyordu diyebiliriz.

Robert Kiyosaki'den Dev Tahmin: Bitcoin İçin Hedefim Bu Seviye! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar