Robert Sluymer’den Bitcoin açıklaması

2 Dakikada Okunabilir


Bitcoin 5.800 doların ardından yatırımcılardan daha fazla ilgi ve yatırım çekmeye başladı. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile ilgili beklentiler de buna paralel olarak yükselmeye başlarken, kripto para piyasalarında yatırımcılar yükseliş beklentisinin devam edeceğini ve piyasa hacminin artacak olduğunu düşünüyor.

Robert Sluymer, Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu ve kripto para birimlerinde beklenenden daha iyi bir artış olacağını öngörüyor.

Sluymer daha önce Bitcoin piyasasının yaşayacağı sıkıntıları önceden tahmin etmişti ve sonra kendini tamir etmesi birkaç ay sürmüştü. Fiyatların ılımlı bir toparlanma belirtileri göstermeye başladığı bu yılın Nisan ayına kadar Kasım 2018’deki tahminde olduğu gibi Bitcoin’in 5.500 ABD Dolarından düşmesiyle ilgili tahminlerini gerçekleştirdiği görülüyor.

 

Robert Sluymer, kripto para piyasasında yaşanabilecek olası düşüş ve yükselişler için Bitcoin piyasasında 2019 yılında daha iyi bir beklenti olduğunu ve ilk yarıdan sonra daha iyi olumlu bir fiyat çizebilecek olduğunu belirtiyor. Bitcoin’in fiyatındaki yükseliş ile ilgili olarak kesin bir tahmin vermiyor.

Mart ayından hemen sonra Nisan ayında bir yükseliş yaşamaya başlayan kripto paraların en büyüğü olan Bitcoin’in piyasa hacmi artışı ve benzer değişimler ile adından söz ettirmesi çok doğal.

Her ne kadar Sluymer, 5.000 ABD doları desteğinin altına düşen fiyatları reddetmek ve 4.300 ABD doları düşük seviyesine düşmek için çok erken olabileceğini düşünüyor olsa da, tüccarları ve yatırımcıları, uzun vadeli boğa piyasasına hazırlamak konusunda çok iyi garantiler veremiyor ve bu nedenle kripto paralara yatırım yapmak konusunda bazı endişeleri gidermekte başarılı olamıyor:

Robert Sluymer, Bitcoin almak için en iyi zamanın en düşük zamanlar olduğunu ve fiyatların en düşük seviyede iken satın alınmasının en iyi sonucu verecek olduğunu ve kripto para birimlerinden elde edilecek olan sonucu göreceklerini iddia ediyor.

Robert Sluymer, Bitcoin fiyatının 6.200 doları görüp görmeyeceğini henüz ne zaman olacağını tahmin etmiyor ancak yükseliş olacağını ve fiyatlarının büyük oranda artabileceğini düşünüyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile ilgili beklentiler sadece Robert Sluymer veya John McAfee gibi isimlere ait değil.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!