Anasayfa Sektörel Robinhood, Bitcoin ve 2 Altcoin için Destek Ekledi!

Robinhood, Bitcoin ve 2 Altcoin için Destek Ekledi!

Sektörel

Robinhood, Web3 cüzdanında Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ve Ethereum swap'ları için destek ekledi.

Robinhood, Bitcoin ve 2 Altcoin için Destek Ekledi!

Komisyonsuz aracı kurum Robinhood Markets, Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ve Ethereum (ETH) swap'ları için destek ekleyerek kripto para cüzdanının yeteneklerini genişletti. Bu hamle, Robinhood'un erişimini Ethereum (ETH) ekosisteminin ötesine taşıyor ve çeşitli blockchain ağlarında daha çeşitli varlık kapsamına yönelik kullanıcı talebine yanıt veriyor. 

Robinhood'un Kullanıcı Merkezli Genişlemesi

İlk olarak Mart ayında Apple cihazları için piyasaya sürülen Robinhood'un cüzdanı, Polygon ve Ethereum ağlarının yanı sıra COMP, MATIC, SHIB, SOL, UNI ve USDC gibi belirli tokenleri desteklemekle sınırlıydı. Cüzdanın genişlemesi, farklı blockchain ağlarında daha geniş varlık kapsamına yönelik kullanıcı talebinden kaynaklandı. 

Cüzdan, artık seçili kullanıcıların 200'den fazla farklı varlık için ETH ticareti yapmasına olanak tanıyor. Diğer cüzdanlardan farklı olarak Robinhood'un platformu, ağ ücretlerinin mevcut tokenlerden otomatik olarak düşülmesi nedeniyle kullanıcıların ETH tutmadanswap yapmalarına olanak tanıyor. Android kullanıcıları, söz konusu işlevin bu yılın ilerleyen dönemlerinde kullanıma sunulmasını bekleyebilirler.

Robinhood, Bitcoin ve 2 Altcoin için Destek Ekledi!

Finansal ve Düzenleyici Sonuçlar

Genişleme, Robinhood'un kripto ile ilgili gelirin önceki çeyrekte 38 milyon dolardan 31 milyon dolara düştüğünü ortaya koyan son kazanç raporunun ardından geldi. Robinhood, Bitcoin (BTC) ve Dogecoin (DOGE) gibi popüler tokenler için destek ekleyerek kripto işini geliştirmeyi ve kullanıcı katılımını artırmayı hedefliyor.

Haziran ayının başlarında platform, ABD'nin büyük kripto para borsalarına karşı yoğunlaştırılmış düzenleyici eylemlerinin ardından Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) olmak üzere üç kripto para birimini delist etti. Robinhood, şu anda 18 farklı token sunuyor. Bu, Coinbase gibi platformlara kıyasla nispeten sınırlı bir seçim.

Bununla birlikte sıfır ücretli uygulama; daha kapsamlı bir kripto para ve token seti için tutarlı müşteri taleplerine yanıt olarak kripto hizmetlerini genişletmeyi planlıyor.

Sonuç olarak Robinhood'un, kripto cüzdanını Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ve Ethereum (ETH) swap'larını içerecek şekilde genişletme kararı; kullanıcı talebi, finansal performans ve düzenleyici hususlardan etkilenen stratejik bir harekettir. Genişleme yalnızca Robinhood'un kripto gelirini artırmayı amaçlamıyor, aynı zamanda platformu rekabetçi kripto para piyasasında çok yönlü bir oyuncu olarak konumlandırıyor.

Robinhood, Bitcoin ve 2 Altcoin için Destek Ekledi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar