Anasayfa Altcoin Robinhood'un Zulası Büyüyor: Bu Coin'den 14 Trilyon Ekledi...

Robinhood'un Zulası Büyüyor: Bu Coin'den 14 Trilyon Ekledi...

Altcoin

Robinhood, sadece 20 günde varlıklarına bir meme coin'den 14 trilyonluk ekleme yaptı.

Robinhood'un Zulası Büyüyor: Bu Coin'den 14 Trilyon Ekledi...

Shibarium olarak bilinen Layer 2 protokolünün tanıtılmasının ardından Shiba Inu ağı minimum büyüme yaşadı. Bununla birlikte bir dizi kişi ve kuruluş, tokeni benimsemeye devam etti.

Önemli bir ticaret şirketi olan Robinhood, son zamanlarda üçüncü en büyük Bitcoin sahibi olarak dikkat çekti. Arkham Intelligence, Robinhood'un SHIB varlıklarında önemli bir artış gördüğünü açıkladı. Şu anda Robinhood, 272,07 milyon dolarlık toplam 34,134 trilyon SHIB tokenine sahiptir.

En son rakamlar, son birkaç gün içinde gözlemlenen kayda değer bir artışın ardından elde edildi. Son veriler, Robinhood'un SHIB varlıklarında 20 gün içinde yüzde 70,4 oranında önemli bir artış olduğunu gösterdi.

10 Ağustos'ta şirket, neredeyse 197,40 milyon dolarlık yaklaşık 20 trilyon SHIB tokenine sahipti. Sadece 20 günlük bir süre içinde Robinhood, 14,086 trilyon token daha ekleyerek SHIB varlıklarını önemli ölçüde artırdı.

Robinhood'un Zulası Büyüyor: Bu Coin'den 14 Trilyon Ekledi...

Shibarium'un Yeniden Başlatılması Etkili Oldu

SHIB varlıklarındaki son artış, Shibarium'un halka açık olarak yeniden başlatılmasıyla eş zamanlı olarak gerçekleşti. Robinhood'un SHIB varlıklarındaki önemli artışta bunun bir rol oynadığına dair spekülasyonlar var.

Ayrıca, bu fonların, Robinhood'un kullanıcı hesap bakiyeleri için gözetim altında tutulan varlıklarını temsil ettiğini vurgulamak önemlidir. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), platformdaki kripto para birimi bakiyelerinin 1:1 bazında tamamen desteklenmesini zorunlu kılmaktadır.

Robinhood'un Zulası Büyüyor: Bu Coin'den 14 Trilyon Ekledi... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Ethereum Gas Ücretleri Hakkında Her Şey: Kullanım Kılavuzu
Rehber Banu Fırıncılar