Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Roger Ver: Bitcoin gerçek değil, Bitcoin Cash gerçek!

ABONE OL:

Bitcoin Cash’in kurucusu Roger Ver, kripto para sahiplerine seslenerek kripto para yatırımı yapacak kişilerin ve mevcut olan yatırımcıların Bitcoin yerine Bitcoin Cash’e yatırım yapması gerektiğini açıkladı. Bitcoin’in gerçek bir kripto para olmadığını ve asıl gerçek olan kripto para birimi olarak 2 kripto para biriminden birisi olan Bitcoin Cash’in %100 gerçek kripto para olduğunu iddia etti.

Kendi kurucusu olduğu kripto para olan Bitcoin Cash’i her fırsatta büyük bir övgüyle öven ve her açıklamasında BTC yerine BTC Cash’i öneren Bitcoin Cash’in kurucusu Roger Ver’in, bugün yaptığı açıklamalar yatırımcıların çok fazla tepkisini çekti.

Bitcoin Cash Gerçek Olamaz!

Yatırımcılar, kripto paralar arasında en fazla bir numaraya yerleşmiş ve bir daha yerini birkaç sene geçse dahi kaptırmayacak olan kripto para tanımı olarak Bitcoin’i emsal ve örnek olarak gördüklerini, Bitcoin Cash’in ise sonradan yaratılan ve gerçek Bitcoin olarak algılanmayan kripto para olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin Cash yatırımcıları ise Roger Ver’in açıklamalarına destek vermeyereki asıl gerçek kripto paranın Bitcoin olduğunu ve bunun aksi kanıtlanamayacak bir gerçek olduğunu açıkladı.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin tarihinin en kötü günlerine geri mi dönüyor?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu