Roger Ver’e Mow’dan yanıt

1 Dakikada Okunabilir


2019’un başından bu yana, Bitcoin [BTC] fiyatında yeni değişimler oldu ve sürekli olarak farklı fiyat ve piyasa hacmi değişimleri yaşandı. Bununla birlikte, Bitcoin’in uzun vadeli ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek için tasarlanan Bitcoin’in [BTC] Yıldırım Ağı, geçen ay bir düşüşe başladığında daha büyük bir şüphe uyandırdı.

Bununla birlikte, Blockstream yöneticisi Samson Mow, işlem hızının Bitcoin ağı için hiçbir zaman önemli bir sorun olmadığını iddia etti.

Keizer Raporu’ndaki Max Keizer ile yakın tarihli bir röportajda Mow, Bitcoin’in “asla hızlı olmak istemediğini” açıkladı. Bitcoin’in bir değer deposu, akranlar arasında servet transferleri için bir araç olarak kullanılması gerektiğini ve en önemlisi güvenilir işlemler için herkes tarafından hiçbir sorun olmadan kullanılabilecek en güvenli para birimlerinden olduğunu açıkladı.

Mow, Bitcoin [BTC] tarafında bazı olumsuz açıklamalar ile gündeme geldi ve kripto para birimleri konusunda açıklamaları hem destek gördü hem tepki çekti.

Samson Mow’un yorumu hızla BCH yanlısı isim olan Roger Ver tarafından kontrol edilen bir hesap olan @Bitcoin tarafından yanıt gönderildi ve hesaptan gönderilen yanıtta sert üslup kullanılmadı.

Mow cevap verdi ve tweetledi.

ABD Doları – BCH, aptal insanlardan akıllı insanlara yapılan en büyük zengin olmaya yarayan para transferlerinden biriydi.

Her iki isimde kripto para tartışmalarına devam edecek mi bilinmiyor ancak bu tartışmaların sonu iyi bitmediği bilinen bir gerçek.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
322
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
322
Şaşkın
Lol Lol
40
Lol
Harika Harika
322
Harika
Korkunç Korkunç
282
Korkunç
Ali Gülle
Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.
error: Kopyalama Engellendi!