Roobee yatırım aldı!

1 Dakikada Okunabilir


Blockchain yatırım fonu Roobee’nin isimsiz bir yatırımcıdan Bitcoin bağışı olarak 1 milyon dolarlık fon aldığı bildirildi. Yatırımcı Roobee’ye şifreli bir mesaj bıraktı:“In Roobee In Trust”.

İşleri garip yapan şey, bunun isimsiz yatırımcılardan beklenmedik bir şekilde 2. kez gelmesi oldu. Daha önceki bir yatırım turunda Roobee, kripto alım satım işleminde ayda 200 milyon dolar kazanan bir kripto para birimi satıcısı olduğunu iddia eden kişiden 4.5 milyon dolar aldı. Toplamda bu, fonun şimdi 5,5 milyon ABD doları sermaye artırdığı anlamına geliyor.

Roobee bugün, ikinci Bitcoin balinasının su yüzüne çıktığı bir bildiri yayınladı ve kurucusu Artem Popov şöyle dedi:

KRİPTO ENDÜSTRİSİNDE YILLARDIR GELİŞEN VE ÜZERİNDE ETKİSİ OLAN ROOBEE’YE BAŞKA BİR KRİPTO BALİNASI YATIRIM GÖNDERDİĞİ İÇİN MUTLUYUM. BU TÜRDEN TECRÜBELİ VE UZUN SÜREDİR KATILIMCILARIN TANINMASI, ROOBEE’NİN GELİŞME İÇİN BÜYÜK BİR POTANSİYELE SAHİP OLDUĞUNU VE EKİBİMİZİN YATIRIM DÜNYASINI GERÇEKTEN DAHA İYİ HALE GETİREBİLECEĞİNİ DOĞRULAMAKTADIR!

Sadece bir buçuk yaşında olan Roobee, perakende yatırımcıların ve tüccarların dijital varlık satın alıp satmaları için bir yatırım platformu olarak başlatıldı. 2018’de, Estonya’da bir dizi kripto para birimi yatırım hizmeti vermek üzere bir düzenleyici lisans aldı. Kendi bilgilerine göre, çeşitli blok zinciri projelerine yaklaşık 15 milyon ABD doları yatırım yapan yaklaşık 5.000 müşterisi var.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
80
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Lol Lol
201
Lol
Harika Harika
81
Harika
Korkunç Korkunç
40
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!