Kripto Para Haberleri

Rusya, Elektronik Pazarlar ve Blockchain Konulu 10. Konferansına Ev Sahipliği Yapacak

10. Perm Winter School: Para ve İnsanlar, 1-2 Şubat 2020’de Perm, Rusya‘da yapılacak. Uluslararası konferans finansal piyasalar ve finansal teknolojiler alanındaki yenilikleri tartışmak için bilişim teknolojisinden ve finans endüstrisinden uzmanlar, araştırmacılar, yeni kurucular, profesörler, ekonomi ve bilişim teknolojileri öğrencileri etkinliğe katılacak.

Perm Winter School 2020 etkinlikleri: Elektronik Piyasalar, Finansal Aracılar, Blockchainler, Kripto Paralar, Dijital Kimlik ve Dijital Çağda İnsanlık olacak.

Geleneksel olarak, konferansın kilit konuşmacıları finans ve bilişim teknolojileri alanında önde gelen uzmanlardır:

  • Çevrimiçi borsa OANDA’nın ve kripto para borsası Lykke’ın kurucusu ve Zürih Üniversitesi profesörü Richard Olsen (İsviçre)
  • Demokrasi Dünya Vakfı Kurucusu Santiago Siri (ABD)
  • Alpha Governance Partners Ortağı, CFA Enstitüsü eski Direktörü, Lozan Üniversitesi profesörü, Giuseppe Ballocchi (İsviçre)
  • Rusya Yenilik Direktörü ve Ulusal tasfiye Emanetçisi Artem Duvanov (Rusya)

Perm Devlet Üniversitesi Kripto ekonomi ve Blockchain Sistemleri Laboratuvarı başkanı, Lykke kurucu ortağı ve Perm Winter School organizasyon komitesi başkanı Sergey Ivliev:

“10. Perm Winter School’da, önümüzdeki on yıla bakmaya çalışacağız. İnsanlık dijital çağda nasıl gelişecek? Merkez bankaları dini, devleti, savaşı ve para gücünü kaybettiğinde hangi yeni sosyal olarak ölçeklenebilir fikirler bizi birleştirebilir? Geleceğin parası ne olacak? Dijital dünyada mahremiyet için bir yer var mı? Bütün sırları açığa çıkarmayacağız. Sıkıcı olmayacağına söz veriyoruz.”

Perm Winter School 2020, araştırmacıları ve endüstri uzmanlarını çalışmalarını konferansta sunmaya davet ediyor.

Konferans, PRMIA’nın desteğiyle Perm Devlet Üniversitesi ve Lykke Kripto Ekonomi Laboratuvarı ve Blockchain Sistem Laboratuvarı tarafından düzenlenecek.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu