Analizler

SafeMoon Fiyat Analizi: Çok Fazla İvme Kaybedildi!

SafeMoon, son dönemi en kötü geçiren kripto paralardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. En son 18 Haziran’da 0,0000042 dolardan işlem gören altcoin, şu anda 0,000001782 işlem görüyor. Neredeyse üç kat değer kaybeden SafeMoon, Ağustos ayının sonlarında yukarı tırmanmak için bir deneme yaptı ancak yeterli destek bulamadığı için aşağı yönlü hareket tekrardan başladı.

SafeMoon, daha yüksek seviyelere tırmanmak umuduyla yatay bir eğilim göstermeye devam ediyor. Ancak teknik göstergeler tehlike çanlarını çalıyor ve %40’lık bir düşüş, SafeMoon için kapıda olabilir.

İlginizi Çekebilir: SafeMoon Nedir? Nasıl Alınır?

SafeMoon için Beklentiler

safemoon

SafeMoon, günlük grafikte azalan paralel modeli takip ettiği için aslında fiyat hareketlenmesi beklenildiği gibi gerçekleşti diyebiliriz. Çok fazla ivme kaybedildiğinden dolayı, kripto varlığın yukarı sıçrama yapma şansı oldukça düşük gözüküyor. Analistlere göre SafeMoon için bir sonraki fiyat beklentisi, yatırımcılar tarafından yeterli destek alınamazsa 0,00000113 dolara kadar gerileyebilir.

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Grafik Okuma Rehberi

Hatta oluşabilicek daha fazla satış baskısı, SafeMoon fiyatını 0,00000065 dolara kadar geriye çekebilir. Olası bir fiyat toparlanmasında ise altcoin, 0,00000205 dolar seviyesinde güçlü bir direnç ile karşı karşıya kalabilir.

safemoon analiz

Kaynak: TradingView

Boğaların işin içine dahil olması durumunda, SafeMoon parelel kanalın üst trend sınırına ulaşabilir ve bu da %23,5 Fibonacci geri çekilmesi yani 0,0000036 dolar seviyesinde yer almakta. Yine de SafeMoon‘un son zamanlarda ki form grafiği göz önüne alındığında, olumlu senaryoların gerçekleşmesinin pek mümkün olmadığını belirtmekte fayda var.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün