Coin Rehberi

SafePal (SFP) Nedir? Nasıl Alınır?

SafePal (SFP) Coin Nedir?

SafePal (SFP), kripto para yatırımcılarının, varlıklarını güvenli bir şekilde saklayabilecekleri cüzdanlardan oluşan ekosistemdir. SFP Coin ise kripto yatırımcılarının aradığı binlerce coin’in yer aldığı bu cüzdanların yardımcı varlığı olan bir BEP-20 token’ı olarak tanınmaktadır. 2018 yılında bir donanım ve yatırım cüzdanı firması olarak piyasaya çıkan SafePal (SFP), kısa süre içinde Binance ile ortaklık kurdu. Güvenliğin son derece önemli olduğu kripto piyasalarında yatırımlarını yaparken tereddüt eden milyonlarca kullanıcı, en büyük kripto borsası olan Binance’ın destek vermesi haberinin ardından SafePal’a (SFP) ilgi göstermeye başladı.

Popüler kripto para birimlerini destekleyen SafePal (SFP), kullanıcılarının hizmetine sunduğu düşük ücretli donanım ve yazılım cüzdanlarıyla popülerliğini artırdı. 2018 yılındaki yankı uyandıran SafePal (SFP) lansmanının  ardından 2019’da uygulamaya geçen SafePal S1 donanım cüzdanı ise kolay kullanımı ile kripto yatırımlarını güvenli şekilde saklamanın yanı sıra takas ve ticaret yapılabilecek bir ortam sunuyor. Safepal S1 donanım cüzdanı; Binance Smart Chain (BSC), Tron (TRX) ve Ethereum (ETH) blok zincirlerinde yer alan binlerce kripto varlığı bünyesinde barındırıyor.

SafePal (SFP) Ne İşe Yarar?

SafePal (SFP), en büyük kripto borsası olan Binance tarafından desteklenen güvenli bir donanım ve yazılım cüzdanıdır. Binlerce kripto varlığı bünyesinde barındıran SafePal (SFP), Binance Smart Chain (BSC) ağının yanı sıra Tron ve Ethereum blok zincirlerinde yer alan binlerce kripto varlığı destekler. Siber güvenlik konusunda son derece uzman olan Safepal ekibi, kripto varlıkların güven içinde tutulmasını sağlayacak cüzdanı oluştururken, bir yandan da son derece kolay bir kullanım deneyimi sunmayı hedeflemiştir. Cep telefonlarına indirilebilen SafePal (SFP) uygulaması, kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde yatırımcıların varlıklarını kolayca yönetmesine imkan tanır.

SafePal S1 adlı soğuk kripto cüzdanı, görünüşü ve özellikleri bakımından bir MP3 oynatıcıya benzetilebilir. Kablolu bir bağlantıya sahip olmayan SafePal S1 donanım cüzdanı, tamamen çevrimdışı olarak hizmet veriyor. Bu da cüzdanın içinde sakladığınız kripto varlıkların güvence altına alınmasını sağlıyor. Bu cüzdanı kullanarak varlıklarınızı transfer etmek için yapmanız gereken ise akıllı telefonunuza indireceğiniz SafePal uygulaması ile eşleştirmek! Hem uygulamada hem de cihazda bulunan QR kodu okutarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SafePal ekosistemini besleyen bir yardımcı eleman olan SFP Coin sayesinde ise kullanıcılar, çeşitli imkanlardan faydalanabilir. Safepal (SFP) token sahipleri; SafePal kazanma programları üzerinden ekstra kazançlar sağlamak için SFP stake edebilme olanağına kavuşurlar. Safepal S1 donanım cüzdanının yanı sıra diğer SFP ürünlerinde çeşitli indirimleri yakalamak için SFP Coin kullanabilecek olan yatırımcılar, özel kampanyalarda yer alabilir ve çeşitli koleksiyonlara ulaşabilir.

Öte yandan kullanıcılar, Safepal (SFP) için teklifler yapabilir ve yeni blok zincir oluşturmak gibi durumlarda oy kullanabilir. SafePal (SFP) kurucusu Veronica Wong da topluluk yönetiminde söz sahibi olmak isteyen kişilerin elinde SFP Token tutması gerektiğinden söz etmiştir.

SafePal (SFP) Coin Nasıl Alınır?

“SafePal (SFP) Coin nasıl alınır?” sorusunun cevabını merak eden okurlarımız için, Binance borsası üzerinden bu işlemin nasıl gerçekleştirileceğini anlatalım. Binance borsasını tercih etmemizin sebebi, SafePal (SFP) işlem hacminin yaklaşık %70’inin burada gerçekleşiyor olmasıdır. Binance borsasında üyeliğiniz yoksa öncelikle uygulamayı indirmeli ve üyelik açmalısınız. Bu aşamada “Binance Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım Rehberi” adlı yazımızdan faydalanabilirsiniz.

1. Kripto Hesabına Para Yatırma

Hesabınızı açtıktan sonra ana sayfa üzerinde yer alan Cüzdan sekmesine tıklayın ce Spot Cüzdan kısmını seçin. Burada sayfanın sol üst köşesinde yer alan Yatırma-Deposit seçeneğine tıklayın. Bu bölümde yatıracağınız para birimini seçin (örneğin USDT) ve aktarımı yapacağınız cüzdan adreslerinden birine tıklayın ve kopyalayın.

Şimdi de USDT aktarımını gerçekleştireceğiniz Binance TR’deki Cüzdan bölümüne gidin ve burada bulunan Çekme kısmından aratarak USDT’yi bulun ve tıklayın. Burada da karşınıza ERC20, BEP 20 (BSC) ve TRC20 gibi cüzdan adresleri çıkacaktır. Örnek olarak hem Binance hem de Binance TR’de TRC20 ağını seçebilirsiniz. Unutmayın, Binance’ta Yatırma kısmında hangi cüzdan adresini kopyaladıysanız Binance TR’nin Çekme kısmından da aynı cüzdan adresini kopyalamanız gerekiyor. Aksi halde paranız geri dönüşü olmayan şekilde kaybolacaktır.

Binance’ın Yatırma kısmından kopyaladığınız adresi Binance TR’nin Çekme kısmında yer alan Adres bölümüne yapıştırın. Doğru ağ seçimini yaptığınızdan emin olduktan sonra yatırmak istediğiniz tutarı altta yer alan Miktar kısmına girin ve en altta bulunan Çekme seçeneğine tıklayın. Gerekli SMS ve e-posta doğrulamalarını yaptıktan kısa bir süre sonra paranız Binance hesabına yatacaktır.

2. SafePal (SFP) Coin Satın Alma

Binance hesabına para yatırdıktan sonra şimdi de Safepal (SFP) Coin nasıl alınır kısmına gelelim. Piyasalar sekmesine tıklayınca kripto paraların yer aldığı sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada yer alan arama kısmına SFP yazalım ve SFP/USDT işlem çiftini seçelim. Yeşil butonlu Al kısmına tıklayarak almak istediğimiz tutarda SafePal (SFP) emrini yazalım.

Bu aşamada Limit Emri kısmından hangi fiyattan ne kadar SafePal (SFP) almak istediğimizi girebiliriz. Gereken emirleri girdikten sonra altta yer alan SFP al seçeneğine tıklayalım. Alım emrinizin yerine getirilip getirilmediğini Cüzdan-Spot Cüzdan kısmından görebiliriz. Spot Cüzdan bölümünden satın aldığımız SafePal (SFP) Coin’in durumunu görebilirsiniz.

SafePal (SFP) Coin Güvenilir mi?

Binance gibi devasa bir borsanın desteğini arkasına alan SafePal (SFP) Coin için “güvenilir” ifadesini kullanabiliriz. Binance tarafından desteklenen bir kripto para cüzdanı olan SafePal (SFP), zaman içinde yatırımcının güvenini kazandı. Zira Binance’ın destek verdiği kripto cüzdanlar ve onların yardımcı token’ları, kullanıcıların gözünde her zaman güvenilen yatırım araçları olagelmişlerdir. SafePal ekibi de bu güveni; SafePal (SFP) Uygulaması, SafePal S1 Donanım Cüzdanı ve SafePal Yazılım Cüzdanı ile boşa çıkarmadığını göstermiştir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi SafePal (SFP) Coin’e duyulan güvenin oluşmasındaki itici etken, en büyük kripto para borsası olan Binance’ın verdiği destekti. SafePal (SFP) ekibinin bazı çalışmaları, bu desteğin boş yere verilmediğini gösteriyor. Ekip, SafePal (SFP) lansmanının yapıldığı 2018’ten sadece bir yıl sonra 2019’da cüzdanın cihazı olan Safepal S1 adlı donanım cüzdanını piyasaya sürdü. Hesap güvenliğini ön plana çıkaran Safepal S1 adlı donanım cüzdanının kolay kullanım sunan arayüzü sayesinde her geçen ay daha fazla kişi SafePal (SFP) ile tanışmaktadır.

SafePal (SFP) Coin Hangi Borsada?

SafePal (SFP) Coin, kripto alışverişi ve varlıkların saklanması için kullanılan birçok büyük borsada işlem görmektedir. Bu borsaları kullanarak SFP/USDT, SFP/BUSD, SFP/BTC ve SFP/ETH gibi işlem çiftlerinden SafePal (SFP) Coin satın alabilirsiniz.

SafePal (SFP) Coin’in yer aldığı borsalar şu şekilde:

  • Binance,
  • Hotbit,
  • Gate.io,
  • BKEX,
  • MEXC Global,
  • PancakeSwap (v2),
  • Hoo.com,
  • CoinTiger,
  • LBank,
  • HitBTC.

SafePal (SFP) Coin Geleceği 2021

Bu yıl Şubat ayında Binance borsasında işleme açılan SafePal (SFP), listelendiği anda kısa sürede 4 doları aştı ancak bu zirveden sonra düşmeye başladı. Arkasına Binance gibi devasa bir gücü alan ve sağlam projeleriyle güven veren SafePal (SFP) Coin‘in kısa sürede 5 doları geçebileceği konuşuluyordu. Mayıs ayında başlayan sert düzeltme hareketi nedeniyle atak yapamayan SafePal (SFP) Coin, Haziran ayında 0,6 dolar civarına kadar düştü.

Ağustos ayıyla birlikte atağa kalkan SafePal (SFP) Coin, yeniden 1,50 dolar civarına çıktı ve buralarda tutunmaya çalışıyor. Bazı kripto fenomenleri ve analistlerin yaptığı değerlendirmelere göre SafePal (SFP) Coin, halen daha gerçek değerinin çok altında bulunuyor. Bir altcoin rallisinin başlaması durumunda SafePal (SFP) Coin’in 2021 yılında 5 doları aşabileceği öngörülüyor.

1 SafePal (SFP) Coin Kaç TL?

1 SafePal (SFP) Coin, şu an  TL‘den işlem görmektedir. Öte yandan 1 SafePal (SFP) Coin; SFP/USDT işlem çiftinde 1.50 dolar, SFP/BTC işlem çiftinde 0.0003 BTC ve SFP/ETH işlem çiftinde ise 0.0004 ETH üzerinden satın alınabilmektedir.

Uzmanlardan SafePal (SFP) Coin Yorumları

SafePal (SFP) Coin ile ilgili yorum yapan anonim analistler, SFP Coin’in ilerleyen yıllarda bir hayli popüler olacağını düşünüyor. Yıl sonunda gerçekleşeceği tahmin edilen altcoin rallisinin gözdelerinden birinin SafePal (SFP) Coin olacağını belirten analistler, 2022 ve 2023’e de umutla bakıyor. Uzmanlara göre Safepal S1 adlı kripto para cüzdanı konusunda güven veren SafePal’ın (SFP) yardımcı tokeni olan SafePal (SFP) Coin, Binance’ın verdiği destek ve sağlam altyapısıyla gelecek yıllarda fiyatını bir hayli artırabilir.

Binance üzerinden stake işlemine izin veren SafePal (SFP) Coin‘in, yatırımcılarına birçok avantaj sunan altı dolu bir proje olduğunu kaydeden analistler, fiyat artışının önünde bir engelin bulunmadığını belirtiyorlar. Uzmanlar, güncel grafiklerine bakıldığında bir yükseliş trendine tutunduğu görülen SafePal (SFP) Coin’in kısa, orta ve uzun vadede kazandırabilecek bir yatırım olabileceği ifade ediyor.

Kripto uzmanı Hashoshi, Safepal S1 kripto cüzdanı hakkında şu yorumu yaptı:

Hesabınızı tamamen güvence altına alıyorlar. Çünkü ne bluetooth ne de WI-FI bağlantısı mevcut! Kesinlikle kablo bağlantısı yok ve bilgileriniz çalınabilme ihtimali sıfır yakın. Tamamen güvenli!

SafePal (SFP) Coin Kimin?

SafePal (SFP), 2018 yılının Ocak ayında Veronica Wong öncülüğünde kuruldu. SafePal CEO’su Veronica Wong’un yanısıra isimleri açıklanmayan birçok kripto gönüllüsü de projenin yürütücüleri arasında bulunmaktadır.
SafePal S1 Donanım Cüzdanı, SafePal Cypher adlı “metalik bir tohum ifade panosu”, SafePal Swap ve SafePal Akıllı Telefon Uygulaması gibi projelerin üzerine temellendirilen SafePal (SFP), bunun gibi kriptografik araçları tek bir platform üzerinde buluşturmayı hedefliyor.

SafePal (SFP) Hangi Ülkenin?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi SafePal (SFP), 2018’de Veronica Wong öncülüğünde kuruldu. Çin’in devasa kripto merkezlerinden olan Shenzhen ile yakın ilişki içerisinde bulunan SafePal (SFP), en az 146 ülkede bulunan 2 milyondan fazla kullanıcıya hizmetlerini ulaştırıyor.

SafePal (SFP) Coin Alınır mı?

“SafePal (SFP) Coin alınır mı?” sorusunun cevabını arayan okurlarımızın, SafePal (SFP) Coin hakkında fikir yürütebilmesi için bazı bilgiler verelim. Binance tarafından desteklenen SafePal, 2019’da SafePal S1 isimli çevrimdışı donanım cüzdanını piyasaya sürdü. Bu çevrimdışı cüzdanın yanı sıra çevrimiçi yazılım cüzdanı ve SafePal Cypher adlı ürünü kullanıcılarına sunan SafePal (SFP), bunun gibi farklı araçları tek bir platform üzerinde bir araya getiriyor.

Dolayısıyla arkasında sağlam bir projesi bulunan SafePal (SFP) Coin‘in yatırım yapmak için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ancak tüm bu olumlu yönlerine rağmen projeyi iyice araştırmalısınız. Araştırmalarınız sonucunda yatırım yapmaya karar verirseniz, SafePal (SFP) Coin fiyatının düşmesi halinde bütçenizi sarsmayacak oranda coin almanızı tavsiye ediyoruz. Yapacağınız yatırım uzun vadeliyse, olası bir kayıp durumunda sizi üzmeyecek bir miktarda SafePal (SFP) Coin alabilirsiniz.

SafePal (SFP) Coin Madenciliği

SafePal (SFP) Coin Madenciliği ile ilgili araştırmadan önce madencilikle ilgili bazı bilgileri aktarmak gerekiyor. Proof of Stake (POS) ve Proof of Work (Faydalı İş Kanıtı) ile birlikte anılan stake etme kavramına bakacak olursak; amacı, “madencilik sırasında işlem gücünün boşa gitmemesidir” diyebiliriz. Stake edilen kripto paraların dolaşımda bulunan arzı sınırlanıyor, bu da ilgili coin’in fiyatına olumlu etki ediyor. Proof of Stake mekanizması, SafePal’ın temel güvenlik duvarlarından biridir.

Proof of Work (Faydalı İş Kanıtı) madencilik yönteminin bir alternatifi olan Proof of Stake, daha az enerji gücüyle madenciliğe olanak veriyor. Zira Proof of Work sisteminde, madencilik yapılan güçlü bilgisayarlar devasa miktarda enerji harcayabiliyor. Proof of Stake sisteminde ise sadece madenciliği yapılan coin’e göre bir enerji harcanmaktadır.

Akıllı telefonuna SafePal cüzdan indiren kullanıcılar, uygulamanın üst kısmında yer alan “Claim FREE SFP Token” yazan yere tıklayabilir. Burada önünüze çıkan çeşitli sosyal medya görevlerini yerine getirdikten sonra belirli oranlarda SafePal (SFP) Coin kazanabilirsiniz.

SafePal (SFP) Coin Projesi

SafePal (SFP) Coin projesi, günümüz dünyasında yatırımlarını çeşitli borsalarda ve cüzdanlarda tutan kişilerin en büyük endişesi güvenlik sorununu çözüyor. Çevrimdışı donanım cüzdanı, çevrimiçi yazılım cüzdanı ve akıllı telefonlara indirilebilen bir uygulamaya sahip olan SafePal (SFP), bunun gibi farklı araçları tek bir platformda birleştirmeyi amaçlıyor. SafePal (SFP) Coin ise SafePal (SFP)’nin yardımcı varlığı olan bir kripto paradır.

Kullanıcıların hesaplarını tamamen güvence altında tutan çevrimdışı donanım cüzdanı olan SafePal S1, kabloyla bağlantıya izin vermiyor. SafePal uygulamasını telefonuna indiren kullanıcılar, QR kodu yardımıyla eşleştirme yaparak cüzdanını kullanabiliyor. Hesap güvenliğini üst düzeye çıkaran SafePal (SFP) Coin projesi; dijital varlıkların alınıp satılmasına, takas edilmesine ve depolanmasına imkan tanıyor.

SafePal (SFP) Coin Kaç Adet?

SafePal (SFP) Coin toplam arzı 500,000,000 olarak göze çarpıyor. Bu SafePal (SFP) Coin kaç adet üretilecek? sorusuna verilecek cevaptır. SafePal (SFP) Coin’in maksimum arzı yani üretilecek toplam miktarının da 50,000,000 olduğu görülüyor. SafePal (SFP) Coin’in dolaşımdaki arzı ise 108,166,667’dir.

SafePal (SFP) Coin Neden Düşüyor?

SafePal (SFP) Coin fiyatının düşmesinin sbeepleri, piyasanın kararsız olması ve kısa süre içinde yükselip düşmesiyle ilgilidir. Volatilitenin bu kadar yüksek olduğu piyasada Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi öncü kripto varlıkların düşmesi, piyasaya olan güvenin sarsılması ve yatırımcıların nakitte beklemesi de bu düşüşün sebepleri arasındadır.

SafePal (SFP) Coin‘in son zamanlardaki performansına baktığımızda Şubat ayında 4,19 dolar zirvesine çıktığını ve daha sonra piyasayla doğru orantılı şekilde düştüğünü görmekteyiz. Bütün diğer kripto paralar gibi düşen ancak son ayda bir yükseliş trendine tutunan SafePal (SFP) Coin fiyatında zaman zaman gerçekleşen düşüşlerin normal olduğunu söyleyebiliriz.

SafePal (SFP) Coin Kaç Dolar Olur?

Mayıs ayında Bitcoin’de (BTC) yaşanan dramatik düşüş, SafePal (SFP) Coin dahil tüm kripto piyasalarını etkiledi. Ağustos ayının genel trendinin ise yükseliş doğrultusunda olduğunu görüyoruz. Hal böyleyken şu an dolardan işlem gören SafePal (SFP) Coin, piyasanın genel yükselişinin devam etmesi halinde bu yıl içinde 3 dolar civarını görebilir. Olası bir artışa sebep olabilecek etmenler arasında piyasanın durumu kadar, SafePal (SFP) Coin’in arkasındaki Binance desteği ve sağlam projesi de bulunuyor.

SafePal (SFP) Coin Yorumları

Uzman olsun veya olmasın kripto piyasalarıyla ilgilenen birçok yatırımcı, son zamanlarda SafePal (SFP) Coin hakkında olumlu yorumlar yapmaya başladı. Kullanıma sunduğu donanım cüzdan, yazılım cüzdan ve uygulama sayesinde kripto varlık güvenliğini bir üst aşamaya çıkaran SafePal (SFP) Coin, Binance’ın verdiği destekle birlikte daha fazla yatırımcıyı çekmeye başladı.

Birçok yatırımcı, SafePal (SFP) Coin‘in bulunması gereken fiyatından çok daha ucuz olduğunu savunuyor. Bu nedenle HODL (uzun vade) yatırımcılarının SafePal (SFP) Coin’e yöneldiğini görüyoruz.

SafePal (SFP) Coin Ekşi Sözlük Yorumları

SafePal (SFP) Coin hakkında yapılmış bazı Ekşi Sözlük yorumları şöyledir:

bir kripto cüzdanı. 10 şubat 2021’e kadarda kendi coinlerini uygulama üzerinden giriş yaparak twitter, telegram, referans gibi görevler karşılığında belirli miktarlarda sfp hediye ediyorlar. bunların dışında kendi safepal cüzdanızda coin olması veya ücretli cüzdan satın almanız durumunda(40$) 300sfp’ye kadar alabiliyorsunuz, şahsen ben yalnızca ücretsiz elde edebileceklerimi yaparak biraz topladım. şuana kadar kimlik bilgisi vesairede istemediği için bir zararı olmadığı kanaatindeyim. coinin fiyatı belli değil lakin sfp binance’ın bep20 alt yapısını kullanıyor yüksek ihtimallede binance’da listeleneceğinden hiç yoktan fena olmayan bir ücret bırakabilir.”

 

binance çöktüğü sırada bir kaç denememde bana şahane bir alım fırsatı vermiş coin.
orta ya da duruma göre uzun vadeli tutacağım. zaten bayağı komik bir rakamdan aldım. arada bakıp saçlarını falan tararım sonra yerine bırakırım kendisini.”

 

dustukce kademeli olarak almaya devam edip ortalamami dusurdugum, uzun vadede istikrarli sekilde cikis yapacagini bekledigim coindir.”
projelerinin saglamligi ve arkasinda binance gucuyle beraber acaba cikar mi degil, ne zaman cikacak coinidir benim icin. beklemeye devam. ytd

 

bir hardware cüzdan.
coini ise çıktığı gün 1.10’lardan yakalayıp, to the moon sürüsüne aldanıp 4$’dan satmamıştım. gördüğü yeri unutmaz diye o günden beri arada bir al-sat yapıp köşede tutuyorum. ilginç bir şekilde bağlanmış durumdayım, satıp çıkarsam 10x yapacak gibi bir his var içimde. chiliz ben çıktığımdan beri ath’lara doyamadı, bu sefer inat ettim safepal’i bırakmıyorum.* bakalım neler göreceğiz.”

SafePal (SFP) Coin Grafiği

SafePal (SFP) Coin grafiğine baktığımızda, Şubat ayında ulaştığı 4,19 dolarlık zirvesinden uzak göründüğünü söyleyebiliriz. Bu tarihten sonra düşüşe geçen SafePal (SFP) Coin, Haziran ayında 0,6 dolara kadar indi. Bir toparlanma evresine girdiği görülen SafePal (SFP) Coin, son bir ay içinde bir yükseliş trendine tutunmuşa benziyor.

SafePal (SFP) Coin grafiği şu şekilde:

SafePal (SFP) Coin Piyasa Değeri

SafePal (SFP) Coin piyasa değeri şu an olarak belirtiliyor.

SafePal (SFP) Coin‘in piyasa değeri şu an 163,525,148,38 dolar olsa da bu değer, Mart ayında 400,000,000,000 doları aşmıştı.

SafePal (SFP) Coin İşlem Hacmi

SafePal (SFP) Coin işlem hacmi şu an dolar olarak belirtiliyor. Piyasalarda işlem hacmi, ilgili kripto paranın o anki fiyatıyla toplam işlem miktarının çarpılmasıyla bulunuyor. İşlem hacmi yükselen kripto varlıkları fiyatlarının da yükseleceğini tahmin edebiliriz.

SafePal (SFP) Coin Fiyatı 2021

SafePal (SFP) Coin fiyatı 2021 yılında sert yükselişler ve düşüşler gösterdi. Binance borsasında listelendiği Şubat ayında 3 doları aşan ve 4,19 dolarlık zirvesini gören SafePal (SFP) Coin, daha sonra ciddi bir düşüş yaşadı. Kripto piyasalarının büyük bir düşüşle karşılaştığı dönemden SafePal (SFP) Coin de nasibini aldı, Haziran ayında 0,6 dolar civarını gördü.

Şu an dolar civarında olan SafePal (SFP) Coin fiyatının 2021 yılı içinde artmaması için hiçbir sebep yok. Üstelik Bitcoin’in (BTC) düştüğü zamanlarda bile yerinden fazla oynamıyor. Tutunduğu seviyelerden yukarı tırmanmak isteyen SafePal (SFP) Coin, piyasanın izin vermesi durumunda ralli yapabilir.

SafePal (SFP) Coin Toplam Arzı

SafePal (SFP) Coin toplam arzı, 500,000,000 olarak gözükmektedir. Toplam arz (Total Supply), bir kripto paranın dolaşımda bulunan ve üretilmiş ancak piyasaya sürülmemiş bütün varlığını ifade eder. SafePal (SFP) Coin’in dolaşımdaki arzı 108,166,667 olduğuna göre, “Üretilen SafePal (SFP) Coin’lerin büyük kısmı piyasaya henüz sürülmemiştir.” diyebiliriz.

SafePal (SFP) Coin Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatı

SafePal (SFP) Coin grafiğini incelediğimizde, SafePal (SFP) Coin’de tüm zamanların en yüksek fiyatının 4,19 dolar olduğunu görüyoruz.

Gördüğü bu zirveden hızla düşen SafePal (SFP) Coin’in eski zirvesini ne zaman geçebileceği bir tartışma konusu. Uzmanlara göre piyasa koşullarının izin vermesi halinde SafePal (SFP) Coin, bu yıl ya da 2022’de eski zirvesini geride bırakabilir.

SafePal (SFP) Coin Tüm Zamanların En Düşük Fiyatı

SafePal (SFP) Coin tüm zamanların en düşük fiyatı, Haziran ayında geldiği 0,6 dolar civarıdır. SafePal (SFP) Coin’in bu dip seviyesine inmesinde hiç şüphesiz Bitcoin (BTC)’nin dramatik düşüşü etkili olmuştur. Yeniden toparlanan SafePal (SFP) Coin, kısa sürede 1 dolar seviyesini aşmıştır.

SafePal (SFP) Coin’i Benzersiz Kılan Nedir?

SafePal (SFP) Coin’i benzersiz kılan özelliklerden biri; çevrimdışı donanım cüzdanı, çevrimiçi yazılım cüzdanı ve akıllı telefon uygulamalarını bir araya getirmesidir. Kullanıcıların kripto varlıklarını güvenli şekilde saklaması, ticaret yapabilmesi ve takas edebilmesi için üst üste başarılı projeler geliştiren SafePal (SFP), farklı araçları tek bir platformda bir araya getirmeyi başarmıştır.

Çevrimiçi olan SafePal (SFP) yazılım cüzdanı sayesinde kullanıcılar; akıllı telefonlarını kullanarak sahip oldukları varlıkları kolayca yönetebilir. Öte yandan 2019’da piyasaya sürülen SafePal S1 çevrimdışı donanım cüzdanı sayesinde müşterilerin varlıkları, tamamen güvence altında tutulabilir. Zira çevrimdışı olan bu cüzdana bluetooth ya da WI-FI yöntemiyle erişmek imkansız. Öte yandan bir kablo bağlantısı bulunmayan SafePal S1’i kullanabilmenin tek yöntemi, telefona indirilen SafePal (SFP) uygulamasındaki QR kodunu taratmak.

SafePal (SFP) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Binance, TRON, PancakeSwap, Harmony, Ripple, Polkadot, Litecoin, TrustWallet, Uniswap, Dogecoin ve NEO gibi devlerle ortaklık kuran SafePal (SFP) Coin, projeleriyle göz dolduruyor. Binance gibi bir devin desteğini arkasına alması ve kullanıcı dostu ara yüzüyle piyasadaki diğer kripto para cüzdanlarından ayrılması, SafePal (SFP) Coin’i benzersiz kılan hususlardandır.

SafePal (SFP) Coin Ağ Güvenliği

SafePal (SFP) Coin ağ güvenliği ile ilgili çeşitli çekinceler dile getirilmekte ve SafePal (SFP) Coin ağ güvenliğinin ne derece etkili olduğu tartışılmaktadır. SafePal (SFP) Coin’in ağ güvenliği, Binance Smart Chain ağıyla ilişkilidir. Zira SafePal (SFP) Coin’in Proof of Stake mekanizması ile korunan ağ güvenliği, herhangi bir şüpheye yer bırakmamaktadır.

Öte yandan SafePal cüzdanlarında kullanılan çeşitli güvenlik koruma yöntemleri de SafePal (SFP) Coin’in ağ güvenliği konusunda ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor. Cüzdanlarda bulunan 12 veya 24 ifadeden meydana gelen kurtarma kelimeleri ile 2FA güvenlik doğrulamaları sayesinde SafePal (SFP) kullanıcılarının varlıkları güvence altına alınmaktadır. Donanım cüzdanı olan SafePal S1’e kablo bağlantısının yapılamadığını, WI-FI ve Bluetooth bağlantısının da bulunmadığını hatırlatmakta fayda var.

SafePal (SFP) Coin Nereden Satın Alınır?

Etkili projeleriyle son zamanlarda adından sıkça bahsettiren SafePal (SFP) Coin, birçok popüler ve popüler olmayan kripto borsasından satın alınabilir. SafePal (SFP) Coin’in en çok işlem gördüğü borsa Binance’tır.
SafePal (SFP) Coin; Binance, Hotbit, Gate.io, BKEX, MEXC Global, PancakeSwap (v2), Hoo.com, CoinTiger, LBank ve HitBTC borsalarından satın alınabilir.

Son Dakika Güncel SafePal (SFP) Coin Haberleri

Theta ve Polygon da Artık SafePal’de!

SafePal (SFP)’nin akıllı telefonlara indirilebilecek Android & IOS uygulamaları güncellendi. Uygulamanın güncellenmesine ek olarak, cüzdanlarda yer alacak yeni kripto varlıklar da duyuruldu.

Yazılım cüzdanı ve donanım cüzdanı arenasına damga vuran SafePal (SFP), Twitter adresi üzerinden yeni bir duyuru paylaştı. Akıllı telefonlara indirilebilen SafePal uygulamasının güncellendiği duyuruldu. Uygulama üzerinden Theta ve Polygon ürünlerinin de artık satın alınabileceği açıklandı.

SafePal (SFP) Coin, Bitcoin’in Düşüşüne Direniyor!

Piyasanın son günlerdeki düşüşüne direnen SafePal (SFP) Coin, ralli yapmak için fırsat kolluyor.

Bitcoin’in (BTC) aylar sonra yeniden 50 bin dolar seviyesine çıkmasının ardından 46 bin dolar seviyesini test etmesi üzerine birçok altcoinde ciddi düşüş yaşandı. Bu düşüşten etkilenmiş benzemeyen SafePal (SFP) Coin, halen daha 1,50 dolar civarında geziniyor. Bu seviyeleri destek olarak kullanan SafePal (SFP) Coin, muhtemel bir fiyat artışı için piyasadan izin bekliyor.

SafePal (SFP) Coin Analizleri

SafePal (SFP) Coin’in grafiğine baktığımızda Mayıs ayında düştüğü 1,5 dolar seviyesinin üzerinde tutunmaya çalıştığını görüyoruz. Uzun süre 1 doların altında akümüle olan SafePal (SFP) Coin, Temmuz ayının son haftasından itibaren bir yükseliş trendine tutunmuşa benziyor. Bu yükseliş trendini defalarca test eden SFP Coin’in, Bitcoin’in tüm düşüşlerine rağmen desteği aşağıya kırmaması olumlu bir sinyal olarak görülebilir.

 

Grafiği incelediğimizde SafePal (SFP) Coin‘in önünde 1,8 doların güçlü direnç olarak beklediğini görüyoruz. Bu direnci kırarak retest edip tutunması halinde SafePal (SFP) Coin, üst hedeflerine doğru yola çıkabilir.

SafePal (SFP) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

SafePal (SFP) Coin Fiyat Tahminleri

SafePal (SFP) Coin‘in Temmuz ayının sonlarından itibaren bir yükseliş trendinde olduğunu göz önünde bulundurarak, piyasanın durumuna göre fiyatının yıl içinde 3 dolar civarını geçebileceği belirtiliyor. BTC düşüşlerinden diğer coinler kadar etkilenmediği göze çarpan SafePal (SFP) Coin, yukarı yönlü bir atak yapmak için piyasanın olgunlaşmasını bekliyor gibi görünüyor.

Hiçbir kripto para gibi SafePal (SFP) Coin‘in fiyatını ve gidiş yönünü yüzde 100 kestirmek imkansızdır. Piyasanın ani bir çalkantısında SafePal (SFP) Coin, düşüş yaşayarak eski dip seviyesini bile geride bırakabilir. Ancak piyasanın şu anki gidiş yönüne göre SafePal (SFP) Coin için 2021 yılının kalan kısmı aydınlık gibi gözüküyor. Bitcoin’in eski zirvesini yoklamak için yukarı yönlü atak yaptığı günlerde SFP’de bir ralli yaşanabilir.

SafePal (SFP) Coin Ekibi

SafePal (SFP), 2018 yılında Veronica Wong öncülüğünde kuruldu. Donanım cüzdanı ve yatırım cüzdanı alanlarında çığır açıcı projelere imza atan SafePal (SFP)’nin arkasında işinde uzman geniş bir ekip vardır. Ancak whitepaper’ları dahil olmak üzere resmi internet sitelerine baktığımızda ekibin diğer üyelerinin ismini vermeyi tercih etmediklerini görmekteyiz.

Halihazırda Binance, Hotbit, Gate.io, BKEX, MEXC Global, PancakeSwap (v2), Hoo.com, CoinTiger, LBank ve HitBTC gibi devlerle işbirliğine giden SafePal (SFP) Coin ekibinin gelecek yıllarda daha büyük başarılara imza atacağı bekleniyor.

SafePal (SFP) Coin Twitter Adresi

SafePal (SFP) Coin twitter adresi şudur: https://twitter.com/isafepal

SafePal (SFP) ekibi, resmi Twitter adresi üzerinden önemli duyuruları, ortaklıkları, haberleri paylaşmaktadır. SafePal (SFP) Coin yatırımcısıysanız yahut projeye ilgi duymaya başladıysanız, bu Twitter adresini takip edip bildirimleri açmanızı öneririz.

SafePal (SFP) Coin 2021’de Ne Olur?

SafePal (SFP) Coin, piyasanın durumuna göre 2021’de 3 dolar civarını aşabilir. Bunun gerçekleşmesi için piyasada beklenmeyen bir düşüş trendinin oluşmaması gerekmektedir. Bir kripto paranın fiyatı ona gösterilen talebe bağlı olduğuna göre, insanların borsadan parasını çekeceği bir güvensizlik ortamı oluşmamalıdır. Bütün şartların olumlu seyretmesi halinde, sağlam bir projesi olan SafePal (SFP) Coin için 2021 yılında yükseliş beklenebilir. Piyasanın gelecekteki durumu kestirilemez olsa da 2021 yılı için SafePal (SFP) Coin’in umut vadettiğini söylemek gerekir.

SafePal (SFP) Coin Ekşi Sözlük Yorumları

SafePal (SFP) Coin için yapılan bazı Ekşi Sözlük yorumları şöyledir:

uygulamaları üzerinden yeni bir airdrop daha başlatmış olan kripto cüzdanı. 28 marta kadar twitter, telegram, referans, hold görevleri karşılığında belirli miktarlarda tko dağıtılacakmış. önceki airdropları gibi kyc’siz ve ücret ödemeden katılmak mümkün.”

 

“cüzdan oluşturduktan sonra anımsatıcıyı da oluşturmayı ve not etmeyi unutmayın. yoksa cüzdanınız kilitlenir ve içindekiler puf olabilir.”

 

“dustukce kademeli olarak almaya devam edip ortalamami dusurdugum, uzun vadede istikrarli sekilde cikis yapacagini bekledigim coindir.
projelerinin saglamligi ve arkasinda binance gucuyle beraber acaba cikar mi degil, ne zaman cikacak coinidir benim icin. beklemeye devam. ytd”

 

“bnb coin gibi önü açık, binance borsasının cripto cüzdan coini. çok değerleneceğini düşünüyorum zaten fiyatı iki günde inanılmaz hızla arttı.

“saçma sapan coinlerin 7-8 dolarları gördüğünü düşününce bu coinin bir ay sonra geleceği noktayı tahmin edemiyorum…
edit: tarihe ufak bir not düşmüş olmak istiyorum, 1.3$, 1.7$ ve 2.2$ seviyelerinde giriş yaptığım ve 1 yıl boyunca elimde tutabilmeyi dilediğim coindir kendileri. şuan 600$ yükselmiş durumdadır bakiyem.”

SafePal (SFP) Coin Projesinin Faydaları

SafePal (SFP) Coin projesinin çeşitli faydaları mevcuttur. Bunlardan bazıları; çevrimdışı donanım cüzdanı, çevrimiçi yazılım cüzdanı ile akıllı telefon uygulamalarını tek bir platformda buluşturmasıdır. Üst düzeyde güvenlik sağlayan SafePal (SFP) cüzdanları sayesinde kripto varlıkları güvenle muhafaza edilebilir.

Çevrimdışı olan donanım cüzdanının yanı sıra çevrimiçi yazılım cüzdanını da kullanıcılara sunan SafePal, basit ara yüzüyle öne çıkmaktadır. Bahsi geçen yazılım cüzdanını kullanan kişiler; varlıklarını yönetebilir ve içe aktarabilir. SFP Coin sahibi yatırımcılar, SafePal’ın kripto cüzdanlarını ve diğer hizmetlerine indirimli şekilde sahip olabilir.

SafePal (SFP) Coin Neden Yükseliyor?

SafePal (SFP) Coin‘in yükselişinde bazı etmenlerin etkisini görmezden gelemeyiz. Bunlardan birincisi, piyasanın durumudur. Söz konusu proje ne kadar iyi olsa da Bitcoin’in muhtemel bir düşüşü halinde neler olabileceğini önceki aylarda gördük. Projesi iyi olan veya olmayan birçok altcoin, bu düşüş döneminde mevcut konumundan %80-90 civarında düşüş yaşadı. Demek ki piyasasın gidiş yönünü göz ardı ederek hiçbir fiyat hareketini tam olarak çözümleyemeyiz.

Diğeri ise piyasada oluşan güven duygusu ve söz konusu kripto paranın yükselişe geçeceğine olan inançtır. Bu piyasa psikolojisi son derece önemlidir. Dogecoin, Shiba Inu ve PIG gibi coinlerin muazzam artışlarına bakarak bahsedilen etki gözlenebilir.

Hiç şüphesiz SafePal (SFP) Coin‘in yükselmesinde piyasanın genel yönü kadar SafePal (SFP) Coin projesinin kendisi de etkili olmaktadır. Binance gibi dev bir borsanın desteğini arkasına alan ve büyük ortaklıklar imzalayan SafePal (SFP) Coin’in, yatırımcının gözünde güven yarattığını söyleyebiliriz. Bu durum da yukarı yönlü fiyat hareketlerinde etkili olmaktadır.

SafePal (SFP) Coin Projesi Hakkındaki Endişeler

SafePal (SFP) Coin Projesi hakkında duyulan endişelerden biri, SFP’nin staking işlemine gereğinden fazla önem vermesidir. Birçok yatırımcı SafePal (SFP) Coin’in daha çok alım-satım işlemlerine önem vermesi gerektiğini düşünüyor. Stake üzerinden elde edilen avantajların iyi yönlerini yadsımayan bu kişiler, “projesi iyi de fiyatı artmıyor, nasıl para kazanacağız” diyerek projeye dudak bükmektedir. SafePal (SFP) Coin projesinin temel mottosu “güvenli depolama” olduğu için bazı yatırımcıların ilgisini çekmediğini söyleyebiliriz.

Öte yandan çevrim içi olan SafePal (SFP) yazılım cüzdanına yapılabilecek saldırılar, kullanıcıları tedirgin etmektedir. Bu sorunun çözümü olarak, çevrimdışı SafePal S1 donanım cüzdanını kullanmak işe yarayabilir.

SafePal (SFP) Coin Whitepaper

SafePal (SFP) Coin Whitepaper‘ı incelediğimizde; projenin önemli ürünlerinin tanıtıldığını görüyoruz. 2018 yılında kurulan SafePal’ın, Binance’ın da desteğiyle 100’den fazla ülkeye servislerini ulaştırdığından bahsediliyor. SafePal’ın gücünü aldığı temel bileşenlerin ise; “SafePal’ın kripto cüzdanları, kripto varlıkların ticaretine ve değişimine imkan tanıması ile uluslararası ortaklar” olduğundan bahsediliyor. Projenin temel amacının, “Kullanıcıların kripto servetini güvenceye altına almak ve büyütmek” olarak sunulduğu görülüyor.

Binance ile işbirliğine giden SafePal (SFP) Coin Whitepaper’ında Binance’ın “Satın Alma ve Birleşme Başkan Yardımcısı” Ling Zhang’ın sözünün kullanılması dikkat çekiyor.

SafePal (SFP) Coin Whitepaper’ında yer alan Ling Zhang’ın sözleri şöyle:

Kullanıcı varlıklarının güvenliği birinci öncelik olmaya devam ediyor. SafePal ürünlerine baktığımızda, kullanıcıların bir donanım cüzdanını kolaylıkla ve güvenle kullanabileceğini görüyoruz.”

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 170 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün