Kripto Para Haberleri

Samson Mow: Düzenleyiciler dikkatli karar vermeli!

ABONE OL:

Blockstream Chief Strateji Görevlisi (CSO) Samson Mow, kripto para birimi Bitcoin’in bugünlerde daha fazla düzenleyicilerin ve devlet yöneticilerinin ilgisini çektiği ve bu konuda düzenleyicilerin kripto para birimi Bitcoin’e düşmanca yaklaşmaları durumunda bunun sonunun hükümetler için de kötü bir karar olabileceğini açıkladı. Hükümet ve devlet yöneticilerinin kripto para düzenlemeleri hakkında yönetimde bulundukları süre içerisinde doğru düzenlemeler yapması gerektiğini aksi durumda kendilerinden sonra geleceklerin daha büyük zorluklar ile karşı karşıya kalabilecekleri uyarısında bulunan Mow, Bitcoin’e düşmanca yaklaşımın ise kabul edilemez olduğunu ve sorunlara sebebiyet verebilecek olduğunu açıkladı. Kripto para birimi düzenlemeleri hakkında bugüne kadar atılan adımlar aslında başarılı olamadı ve çok sayıda ülke kripto paraları düzenleyemedi bile.

Kripto Para Düzenlemeleri ve Samson Mow

Blockstream Chief Strateji Görevlisi (CSO) Samson Mow ise kripto para düzenlemelerinin olmasının doğru olduğu sürece yarar getirecek olduğunu, bu sayede insanların kripto para biriminden daha fazla fayda sağlayabilecek olduklarını ifade etti.

Kripto para düzenlemeleri konusunda Hindistan ve Kırgızistan gibi 1-2 ülke kripto paraları yasaklaması ile geleceğe yönelik olumsuz bir karar alırken, bazı ülkelerde ise kripto para düzenlemeleri yakın zamanda daha fazla güven verecek bir düzenleme olacak.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Arjantinde 1,4 Milyar Dolarlık Bitcoin İşlemi Gerçekleştirildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu