Samsung Blockchain teknolojisine odaklandı

1 Dakikada Okunabilir


Samsung’un mobil bölümü blok zincir faaliyetlerini daha iyi noktaya çekmek istiyor. Kripto para cüzdanlarını S10 modeline ekleyerek bir ilke imzasını atan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu teknolojiye önceden yatırım yapabilen büyük bir şirket olarak tanınıyor.

Samsung tarafından yeni kripto para birimlerini ilgilendiren cüzdan ve Blockchain teknolojisi çalışmaları yapılabilir. İddialara göre şirket bu konuda daha iyi adımlar atmak için çaba harcıyor ve harcamaya devam edecek.

Chai, “blok zinciri teknolojisinin tanımlanması ve bölgesel para birimleri fiat para” içeren projelerde “Samsung’un telekom operatörleri ile işbirliği yapacağını” iddia etti. Bu tür projelerin “yeni geliştiriciler ve yeni başlayanlar” için “yeni blok zinciri hizmetleri” denemesi için temeller sağlayacağını açıkladı.

Chai, blok zinciri teknolojisinin “bir dizi sanayi ve girişim için bir fırsat ülkesi” açtığını ve bunun “şirketin ürün geliştirme felsefesine paralel” bir şey olduğunu açıkladı.

Teknoloji şefi ayrıca Samsung Mobile’in bir dizi blok zinciri ile ilgili “çeşitli alanlarda işbirliği araştırmaları” düşündüğünü belirtti.

Bu yıl Samsung’un blok zincir teknolojisi çalışmalarında büyük bir hız kazanması ve daha fazla bu sektöre özel olarak yeni çalışmalar düzenlemesi bekleniyor. Samsung, tüm dünyada 1 milyardan daha fazla insanın dolaylı yoldan ürünlerini kullandığı bir şirket ve dünyaya yön veren şirketlerin en başında rol alıyor.


error: Kopyalama Engellendi!