Samsung kripto para cüzdanlarını geliştirecek

1 Dakikada Okunabilir


Samsung kripto paraların kullanımını kolaylaştırmak için yeni bazı çalışmala yapmak ve bu çalışmaları en kısa sürede tamamlamak istiyor. Kripto para sahiplerinin yeni akıllı telefonlardan kripto para sahibi olmasını kolaylaştıracak olan yeni bazı kararlar Samsung tarafından yakın zamanda alınabilir.

Blockchain işlevlerini destekleyen Galaxy modellerinin sayısını yavaş yavaş genişleterek yeni deneyimlerin önündeki engelleri azaltacağız. Hizmet hedefi ülkelerimizi Kore, ABD ve Kanada’dan sonra da genişleteceğiz. – Samsung ürün stratejisi genel müdürü Chae Won-cheol

Samsung ürün stratejisi genel müdürü Chae Won-cheol, kripto paraların kullanımını artırmak için aktif bir rol üstlendikleri ve kripto para cüzdanları konusunda genel olarak mobil cihazlarında daha çok insana bu hizmeti en kısa zaman zarfında ulaştırmak istediklerini açıkladı. Samsung, S10 ve diğer akıllı telefonlarında bu hizmeti sunmak için gerekli olan tüm çalışmaların en kısa süre içerisinde yapılacak olduğu ve büyük çalışmaların sonuç alması için diğer ülkelere de en kısa süre içerisinde kripto para cüzdanı olan S10 modelleri için gerekli sorunları çözerek hizmet vermeye başlayacak olduklarını açıkladı.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
403
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
403
Şaşkın
Lol Lol
121
Lol
Harika Harika
403
Harika
Korkunç Korkunç
363
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!