Anasayfa Coin Analiz Sandbox Fiyat Analizi 13 Mayıs 2022

Sandbox Fiyat Analizi 13 Mayıs 2022

Coin Analiz

Tüm zamanların en yüksek seviyesinden %84 düşen SAND bugün ne alemde? SAND daha fazla artar mı?

Sandbox Fiyat Analizi 13 Mayıs 2022

Yatırımcılar kripto para birimlerindeki düşüşü satın almaya çalışsa da Sandbox (SAND) fiyatı 1 doların altına kadar düştü. SAND, bu haftanın en düşük seviyesi olan 0.9642 doların biraz üzerinde 1.4740 dolardan işlem görüyor. 0.96 dolarlık dünkü dip seviye 28 Ekim'den bu yana görülen en düşük fiyat oldu. SAND fiyatı aslında tüm zamanların en yüksek seviyesinden %84 düştü. Şu anda altcoinler yukarı yönde toparlanıyor ve Ethereum 2.000 doların üzerinde hareket ediyor.

Sandbox fiyatı, kripto para birimi endüstrisinde devam eden satışlarda geride kalmadı. Yatırımcılar arasındaki endişe, bu satış sırasında Sandbox ve diğer kripto para birimleri için talebin azalmasıdır. Diğer bir endişe ise, NFT’ler gibi varlıklarda uzmanlaşan platformların yüksek faiz oranları döneminde daha az talep görmesidir.

SAND fiyatı, bazı yatırımcıların düşüşü satın almasıyla dün gece hafifçe yükseldi. Ayrıca toparlanma, FTX kurucusunun Robinhood borsasında büyük bir hisse satın aldığını açıklamasının ardından gerçekleşti. Bu satın alma, blockchain endüstrisinde bir güven işareti olarak görüldü. Bununla birlikte endişeler, bu toparlanma rallisinin bir ölü kedi sıçraması olarak bilinen bir şeyin olup olmadığına döndü. Ölü kedi sıçraması büyük bir satış sırasında gerçekleşen kısa bir rallidir.

Sandbox Fiyat Analizi 13 Mayıs 2022 Cuma

Sandbox Fiyat Analizi 13 Mayıs 2022

Günlük grafiğe dönersek, SAND fiyatının azalan kanalın alt tarafının altına hareket ettiğini görüyoruz. Bu, hala ayıların kontrol altında olduğunun bir işaretidir. Şimdilik Sandbox bu seviyeyi kırma ve tekrardan test etmek olarak bilinen bir şekilde yeniden test etmeye çalışıyor. Bu, bir varlık önemli bir seviyeyi yeniden test ettiğinde ve ardından düşüş eğilimini sürdürdüğünde meydana gelir.

Bu nedenle, yatırımcılar düşüşü satın almaya devam ettikçe Sandbox fiyatı Cuma günü muhtemelen 1,50 dolara geri dönebilir. Fiyat, kanalın alt tarafının üzerine çıkmayı başarırsa daha fazla kazanç elde edebilir.

Sandbox Fiyat Analizi 13 Mayıs 2022 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)