Kripto Para Haberleri

Şant Manukyan, Yatırımcıları Uyarıyor!

İş yatırım uluslar arası piyasa direktörü ve kripto para piyasasının en yakın takipçilerinden biri olarak tanıdığımız Şant Manukyan da yatırımcıları uyarmaya devam ediyor. Büyük düşüş ile birlikte söz sahibi olan çok sayıda isimden biri ve yatırımcıların bu dönemde özellikle temkinli olmaları gerektiğini ifade ediyor.

Kripto paraları tercih edilir hale getiren çok sayıda detay olduğu gibi tercih etmemenizi gerektiren durumlar ve detaylar da mevcut. Manukyan’ın uyarılarını alt başlıklar halinde ele alalım istedik ve dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım.

Bir Tivit ile Piyasalar Değişebilir mi?

Geleneksel piyasalarda bunun olması pek de mümkün değil. Böyle bir şey olsa bile yüksek bir düşüş ya da yükseliş söz konusu olmayacaktır. Fakat Bitcoin ve Dogecoin incelemesi yaparsanız eğer Elon Musk’ın sosyal medya ile birlikte bu iki varlığa nasıl hükmettiğini sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Bir tivit ile değişen piyasalara ve dijital varlıklara güvenmek ne kadar doğru?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Ticaretini Öğrenmeniz için Gereken Sebepleri Listeledik

Manukyan’ın en çok dikkat çektiği konulardan bir tanesi budur ve yatırımcıların özellikle bu konuda daha dikkatli olmaları gerektiğini ifade ediyor.

kripto

Sert Düşüşler Büyük Kurumları da Etkiliyor?

Yüksek alım yapan kurumlar, sert düşüşler ile birlikte belki de kripto paralardan vazgeçmeye niyetleniyor. Hal böyle olunca sert düşüşe bir de kurumlar katkı sağlamış oluyor. Peki ya küçük yatırımcılar? Bu işten en çok zarar görenler onlar olacaktır.

Kaybetmeyi göze aldığınız paralar ile yatırım yapabilirsiniz ancak ihtiyacınız olan paraları gözden çıkarma gibi bir riske kesinlikle girmeyin. Manukyan bu konuda da uyarılarına devam ediyor.

İlgili İçerik: Kripto Para Piyasa Düşüşlerinde Hayatta Kalmanın 8 Yolu

Madencilik Faaliyetleri Çevreye Büyük Ölçüde Zarar Veriyor

madencilik

En bilinen gerçeklerden bir tanesi de kesinlikle budur. Ve hatta bunu Bill Gates ile birlikte Elon Musk da dile getirdi. Madencilik faaliyetleri doğanın sonu olur mu bilinmez ancak doğaya en büyük zarar veren faaliyetlerden biri olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Manukyan bu konuya da dikkat çekiyor ve faaliyetlerin çevreye zarar verdiğini kabul eden isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu