Anasayfa Altcoin Santiment Duyurdu: Pepe Coin, Bir Haftada Çift Haneli Düştü!

Santiment Duyurdu: Pepe Coin, Bir Haftada Çift Haneli Düştü!

Altcoin

Borsa girişlerinde ve balina faaliyetlerinde yaşanan artışa rağmen Pepe Coin fiyatı, bir haftada çift haneli düşüş yaşadı.

Santiment Duyurdu: Pepe Coin, Bir Haftada Çift Haneli Düştü!

Pepe Coin fiyatı, içeriden bilgi ticareti ve rug pull iddialarının ortaya çıkmasının ardından geçtiğimiz ay boyunca mücadele etti.

Santiment verilerine göre; meme coin, 13 Ağustos'tan bu yana neredeyse yüzde 50'lik bir düşüş kaydetti. Geçtiğimiz hafta fiyatının yüzde 15 düşmesi üzerine Pepe Coin, her iki zaman diliminde de en iyi 100 kripto para birimi arasında en çok değer kaybeden varlık oldu.

Santiment Duyurdu: Pepe Coin, Bir Haftada Çift Haneli Düştü!

Düşüş daha da derinleşirken Santiment verileri, 9 Eylül'den bu yana borsalara PEPE girişinin 116 milyar tokenden 950 milyar tokene yükseldiğini gösteriyor.

Piyasa istihbarat platformuna göre, Pepe Coin'in aktif mevduatları da 9 Eylül'de 73 iken yazının hazırlandığı sırada 170 işleme yükselmiş durumda. 

Tarihsel olarak borsalara yatırılan para miktarı arttığında, fiyatı daha da aşağı çekebilecek önemli bir satış baskısı beklentisi yüksektir.

Santiment tarafından sağlanan veriler; Pepe Coin'in sosyal hacminin, 25 Ağustos'tan bu yana sürekli azaldığını gösteriyor. Verilere göre, varlığın sosyal hacmi son iki günde yüzde 17 oranında düştü.

PEPE Balinaları Daha Aktif Hale Geldi

Öte yandan, PEPE balinaları fiyat düşüşüne rağmen daha aktif hale geldi. Santiment verilerine göre, en az 100.000 dolar değerinde PEPE içeren balina işlemleri 9 Eylül'de 7 iken geçtiğimiz gün 91'e yükseldi. Balinalar piyasada büyük hamleler yaptığında yüksek volatilitenin beklendiğini belirtmek önemlidir.

PEPE fiyatı, son 24 saatte yüzde 4,8 düştü ve yazının hazırlandığı sırada 0,00000069 dolardan işlem görüyor. Balinalar kayda değer hamleler yaptıkça varlığın 24 saatlik işlem hacmi yüzde 31 artarak 55 milyon dolara ulaştı.

Santiment Duyurdu: Pepe Coin, Bir Haftada Çift Haneli Düştü! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Satın Alma Rehberi: Yükselen Trende İlk Adımı Atın!
Rehber Dilara Avcıoğlu
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Yatırımı İçin Püf Noktalar: Adım Adım Detaylı Anlatım
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Güvenlik Rehberi: Yatırımlarınızı Koruma Altına Alın!
Rehber Banu Fırıncılar
Pepe Coin Cüzdan Seçimi: Varlıklarınızı En İyi Şekilde Koruyun!
Rehber Banu Fırıncılar