Ethereum Haberleri

Santiment Raporuna Göre Ethereum’da Büyük Deprem Yakın!

Sektörün ikinci en büyük varlığı olarak gündeme gelen Ethereum, gelişmeler ile de haber değeri taşımaya devam ediyor. Santiment tarafından hazırlanan rapor baz alınarak bir değerlendirme yapıldığında çok sayıda yatırımcının hesaplarından çekim yaptığını ve süreç bu şekilde devam ederse ileride büyük bir satış riskinin söz konusu hale geleceği ifade edildi. Ethereum bakiyeleri günden güne azalıyor ve bu da büyük riski beraberinde getiriyor.

Genel bakiyeye bakıldığında hızlı bir şekilde %18’in altına gerilediğini net bir şekilde görebiliyoruz. bu düşüş elbette can sıkıcı ancak birçok para birimini tehdit eden ve bilinen bir husus. Ethereum, an itibarıyla bunu çok daha kolay yaşayacak gibi görünüyor.

Bitcoin ile birlikte piyasanın en popüler ve yine en çok tercih edilen para birimi olan Ethereum, Pazar payı ile de göz doldurmayı başarıyor. Bitcoin ile birlikte en çok katkı sağlayan varlıklardan biri ancak yavaş yavaş söz sahibi kimliğini yitiriyor.

ETH Satışı Olasılığı Azalıyor!

ethereum

Büyük deprem diye bahsedilen şey tam olarak budur. Yatırımcılar, hali hazırda eth çekim taleplerine evam ediyor ve hafta içerisinde bu rakam çok daha yüksek bir seviyeye taşındı. Devamlılık sağlandığı takdirde ilerleyen yıllarda satış riski gündeme gelecek. Yani bakiyenin azalması demek, büyük eth depreminin tetiklenmesi anlamına geliyor.

Aslında yalnızca ethereum için değil, şu an için sektörde varlığını sürdüren ve işlem yapmanıza izin veren her kripto para için bu risk mevcuttur. Dijital varlık gündemini meşgul edecek haber başlıklarından biri olduğunu düşünüyoruz. Peki ama insanları eh talebi vermeye iten şey ne oldu? En az bitcoin kadar dengesiz bir grafiğe sahip ve bitcoin’in hareketliliğinden en çok etkilenen varlık olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Öyle zannediyoruz ki yatırımcılar, ethereum’a olan güvenini kaybetmiş durumda. Bu denli hızlı hareket ediyor olmalarının tek gerçekçi açıklaması da bu olacaktır. Yakın gelecekte ethereum depremi yaşanabilir ve sizler için bu varlığı daha yakından takip etmeye gayret göstereceğiz.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu