Kripto Para Haberleri

Sarı Lacivertli Kulüpten Kripto Para Açıklaması

Futbol kulüpleri ile birlikte dünyaca ünlü basketbol kulüplerinin de sponsorluk ve taraftar token konusunda kripto paralara ne kadar yakın olduklarını biliyoruz. Bu yakınlaşma Türk kulüplerinin de ilgisini çekmiş durumda. Eğer reklam panolarına göz atacak olursanız birçok kripto para borsasının adının yer aldığını sizler de göreceksiniz.

Son dönemde haber sitelerinin büyük bir kısmı Fenerbahçe’nin de bu yönde birtakım adımlar attığı dile getiriyor. Aslında böyle bir gelişme söz konusu olsa hiçbirimiz şaşırmayız. Çünkü dünyaca ünlü kulüpler artık ödemelerini de kripto paralar ile yapmaya hazırlanıyor ve yakın gelecekte bunun farklı örneklerini de göreceğiz.

Sarı lacivertli kulüp, gündemde olan bu konu hakkında bir açıklama yaptı ve yalanlamada bulundu. Dilerseniz o açıklamalara detaylı bir şekilde göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmayı deneyelim. Resmi açıklama ile birlikte gerçekler ortaya çıktı.

Çalışmalar Devam Ediyor Fakat…

fenerbahçe kripto

Kulüp, kripto paralar ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor ancak henüz resmi bir adım atılmadı şeklinde bir açıklamada bulundu. Haber sitelerinde yer alan haberlerin büyük bir kısmı böylece ayyuka çıktı. Sarı Lacivertli kulüp, yüksek ihtimalle taraftar token konusu üzerine eğilecek ve bu sayede kulübe para kazandırırken taraftar etkileşimini de güçlü bir şekilde arttıracaktır.

Ülkemizde bu konuda önemli adımlar atan ve hatta resmi olarak faaliyetlerini başlatan ve duyuran çok sayıda kulüp var. Fenerbahçe gibi güzide bir kulübün de bu alanda yer alacak olması bizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi henüz net bir gelişme yok ancak çalışmaların başlatıldığını görebiliyoruz.

Yakın gelecekte kulüplerin büyük bir kısmı futbolcu maaşlarını dahi kripto paralar ile ödeyecek. Bu bir ön görü değil, gerçekler. Hatırlarsanız eğer Alkmaar bunu yapan ilk kulüp oldu ve haberini de kısa bir süre önce paylaştık. Atılan adımlar sayesinde dünyanın önde gelen kulüpleri daha cesurca hareket ediyor ve kripto paralara olan ilginin belli oranda arttığını da net bir şekilde görebiliyoruz.

İlginizi Çekebilir: ATM Coin Geleceği 2021 – ATM Coin Alınır mı?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu