Anasayfa Altcoin Şaşkınlık Yaratan Olay! Binance'den Milyon Dolarlık ETH Çekildi

Şaşkınlık Yaratan Olay! Binance'den Milyon Dolarlık ETH Çekildi

Altcoin

Tron kurucusu Justin Sun'ın, Binance borsasından 13,8 milyon dolarlık Ethereum (ETH) çektiği bildirildi.

Şaşkınlık Yaratan Olay! Binance'den Milyon Dolarlık ETH Çekildi

Kripto para topluluğu üzerinde şok dalgaları yaratan son gelişmede; Tron kurucusu Justin Sun, Binance'den 13,8 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) çekti. 

İşlem, önde gelen blockchain güvenlik şirketi PeckShieldAlert tarafından bildirildi. PeckShieldAlert tarafından paylaşılan tweet'te, "0x9FCc...19Fe adresinin Binance'den 6.166 ETH (yaklaşık 13,8 milyon dolara eşdeğer) çekimini başlattığı" belirtildi.

"Justin Sun ile ilişkili olduğundan şüphelenildiğine" dair bir ifadenin yer alması, kripto alanında endişeleri ve spekülasyonları tetikledi ve birçok kişinin bu kadar önemli bir çekimin ardındaki nedenleri sorgulamasına yol açtı.

En son veriler itibarıyla Ethereum fiyatı, son 24 saatte yüzde 1,55 düştü ve şu anda 2,239 dolar seviyesinde bulunuyor. Fakat kripto para birimi, son 30 gün içinde yüzde 7,22'lik önemli bir artışa tanık oldu.

İlginç bir şekilde son piyasa dalgalanmalarına rağmen Ethereum'un işlem hacmi, son 24 saatte yüzde 14,89'un üzerinde artarak toplam 9,184,315,852 dolara ulaştı.

Justin Sun'ın Gizemli Hareketleri

Şaşkınlık Yaratan Olay! Binance'den Milyon Dolarlık ETH Çekildi

Bu gelişme, Justin Sun'ın Binance'den büyük miktarlarda Shiba Inu (SHIB) token çektiği önceki kayda değer para çekme işlemlerinin hemen ardından geldi. İlk çekim, 500 milyar SHIB token içeriyordu. Daha sonra yaklaşık 77 milyar SHIB tokenının çekimi geldi. Bu işlemler, kripto topluluğunda şüphe uyandırdı ve Sun'ın piyasadaki stratejik hamleleri hakkında tartışmalara yol açtı.

11 Mayıs'ta Justin Sun, aktif olarak meme coin'lerin ticaretine ve gelecek vadeden projelere katılma kararını duyurdu. Bildiri, Sun'ın yatırım stratejisinde daha spekülatif ve meme odaklı dijital varlıkların tercih edildiği bir değişikliğe işaret ediyordu.

Son Ethereum çekimi, Sun'ın kripto para faaliyetleriyle ilgili endişeleri ve spekülasyonları daha da artırıyor. Kripto topluluğu, şu anda Sun'ın bu önemli işlemlerin ardındaki amaç ve niyetlere ışık tutabilecek diğer açıklamalarını veya eylemlerini yakından izliyor.

Kaynak: U.Today

Şaşkınlık Yaratan Olay! Binance'den Milyon Dolarlık ETH Çekildi içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar