Anasayfa Bitcoin Satoshi Dönemi Balinası Uyandı: 12 Yıl Sonra Gelen Hamle...

Satoshi Dönemi Balinası Uyandı: 12 Yıl Sonra Gelen Hamle...

Bitcoin

Bir Satoshi dönemi Bitcoin (BTC) balinası olarak bilinen dev yatırımcı, işlem görmeden 12 yıl geçirdikten sonra yaklaşık 400 Bitcoin taşıdı. İşte detaylar...

Satoshi Dönemi Balinası Uyandı: 12 Yıl Sonra Gelen Hamle...

Bir Satoshi dönemi Bitcoin (BTC) balinası olarak bilinen dev yatırımcı, işlem görmeden 12 yıl geçirdikten sonra yaklaşık 11 milyon dolar değerinde 400 Bitcoin (BTC) taşıdı.

Pazartesi günkü hareketler, balinanın 360 Bitcoin (BTC) (9,8 milyon dolar) bir cüzdana ve 40 Bitcoin (BTC) de bir dizi başka yere taşıdığını gösterdi. Cüzdanda an itibarıyla 600 Bitcoin (BTC) mevcut. Bu, balinaların yıllarca hareketsiz kaldıktan sonra "uyanması" ve varlıklarını taşımasıyla son zamanlarda pek çok spekülasyonu beraberinde getirdi.

Balinalar Hareketlenmeye Başlıyor!

Satoshi Dönemi Balinası Uyandı: 12 Yıl Sonra Gelen Hamle...

Geçen hafta, bir balinanın 279 Bitcoin (BTC) veya 7.6 milyon doları on yıllık hareketsizliğin ardından yeni cüzdanlara taşıdığı kaydedildi.

Bitcoin (BTC) balina sayıları yılın başlarında azalıyordu ve üç yıl içinde 1000 Bitcoin (BTC) üzerindeki en düşük sahip sayısına ulaştı. Bitcoin (BTC) balinalarının bu son hareketleri, açık ara en başarılı yatırımcılar olduklarını gösteriyor. Bitcoin (BTC), son 10 yılda %40.000'in üzerinde arttı ve yatırımcılara milyonlarca kâr sağladı.

Şu anda, Bitcoin (BTC) 27.330 dolar civarından satılıyor ve geçen hafta değeri %7,10 düştü. Ancak yaklaşan Bitcoin halving (yarılanma) bu değeri önemli ölçüde değiştirebilir. Yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındğında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Satoshi Dönemi Balinası Uyandı: 12 Yıl Sonra Gelen Hamle... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik