Anasayfa Sektörel SBF, Büyük Bir Para Sıkıntısı İçinde: Bakın Nereyi Sattı..

SBF, Büyük Bir Para Sıkıntısı İçinde: Bakın Nereyi Sattı..

Sektörel

ABD'li yetkililerin 700 milyon dolarlık varlığa el koyma hamlesinden sonra SBF, büyük bir para sıkıntısının içine düştü. Bakın nereyi satmak zorunda kaldı..

SBF, Büyük Bir Para Sıkıntısı İçinde: Bakın Nereyi Sattı..

Sam Bankman-Fried, en son Fed baskınından sonra derin bir mali sıkıntı içinde. Raporlara göre, Amerika Birleşik Devletleri Federal yetkilileri, FTX'in eski CEO'sundan, esas olarak Robinhood hisselerinden yaklaşık 700 milyon dolar aldı. Kısa süre sonra, kripto kötü adam Washington DC'deki evini 3,28 milyon dolara piyasaya sürdü.

ABD sermayesinin desteğini yavaş yavaş kaybeden Sam Bankman-Fried, fiziksel varlıklarından kademeli olarak vazgeçmek zorunda kalır. Satışa çıkardığı mega evin dört yatak odası ve beş banyosu var.

DC ev listeleme değeri, satın alma işlemiyle aynı kalır. Mevcut raporlara göre, SBF'nin erkek kardeşi Gabe Bankman-Fried, Nisan 2022'de kâr amacı gütmeyen Guarding Against Pandemics aracılığıyla evi satın aldı.

Washington'daki ev, SBF'nin sahip olduğu tek mülk değil. Bahamalar'dan ABD'ye iade edilmesinden bir ay sonra, bir yargıç, SBF'yi California, Palo Alto'daki 4 milyon dolarlık aile evinde öz sermaye ile teminat altına alınan 250 milyon dolarlık bir kefaletle serbest bıraktı. Ama ne yazık ki burası aynı zamanda ev hapsinde tutulduğu ev.

Federaller, 700 Milyon Dolar Değerindeki SBF Varlıklarını Elden Çıkardı

Geçen haftaki bir mahkeme dosyasına göre, Federaller SBF'den Robinhood hisselerinin 55 milyondan fazla hissesine el koydu. Ek olarak, artık birkaç banka hesabından milyonlarca dolar tutuyorlar. Savcılar, SBF'nin FTX'in fonlarını kişisel yatırımlar yapmak için kullandığını iddia ediyor.

Federaller, 700 Milyon Dolar Değerindeki SBF Varlıklarını Elden Çıkardı

Bankman-Fried geçen ay Bahamalar'da tutuklandı ve elektronik dolandırıcılık, kara para aklama ve dolandırıcılık için komplo kurmak gibi suçlamalarla karşı karşıya. Ancak SBF, tüm suçlamaları reddetti.

Mahkeme onu suçlu bulursa - SBF, federal hapishanede soğuk kış aylarında uzun süre kalacak. Bankman-Fried, dolandırıcılık ve diğer suçlardan 115 yıla kadar hapis cezasına çarptırılıyor.

SBF, Büyük Bir Para Sıkıntısı İçinde: Bakın Nereyi Sattı.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Cosmos (ATOM) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Hüseyin Özlan
Gemini Nedir? Gemini Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan