Kripto Para Haberleri

Son dakika! SBI Group Japon kripto para borsasını satın aldı

Japonyalı kripto para borsası TaoTao Binance konuşmalarını sonlandırdıktan sadece 2 gün sonra SBI Group tarafından satın alındı. Bugün duyurusunda TaoTao, SBI Liquidity Market’in altında yönetileceğini söyledi. SBI bilinmeyen bir miktar karşılığında Z Fund No. 1 Investment (eski Yahoo Japan) hisselerinin tamamını satın aldı.

Mayıs 2019’da kurulan TaoTao, lider kripto para borsası Binance ile konuşmalarını bu hafta pazartesi günü sonlandırmıştı. Binance uzun süredir Japonya’da lisanslı olan TaoTao aracılığıyla ülkenin piyasasına girmeye çalışıyor. Şu anda iki tarafta bu konuşmaların neden sonlandığı hakkında bir açıklama yapmamıştır.

SBI Group, TaoTao’yı satın aldı

SBI Group’un Japonya’da lisanslı kripto para borsası olduğundan dolayı bu hareket şirketinde ülkede kripto para hizmetlerini büyütmek istediğini bir göstergesidir. Yeni satın alım hakkında SBI:

“TaoTao kullanıcıları ve borsanın şimdiye kadar sunduğu nasıl kripto para ticareti yapılır ürünlerini sonuna kadar kullanacağız.”

Japonya’da şu anda toplamda 26 tane lisanslı kripto para borsası bulunmaktadır.

“Ekim ayında izlenilmesi gereken Airdrop’lar” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/ekim-ayinda-izlenilmesi-gereken-airdroplar/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Duvar arasında gizlenen Bitcoin!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu