Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

SEC davası sonrası büyük çöküş yaşayan XRP %34 yükseldi

SEC’in XRP şirketin Rippla’a dava açmasıyla keskin bir düşüş yaşayan XRP bugün yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Ripple (XRP) dünkü %30’un üzerindeki değer kaybını bugün %22.40 oranında geri aldı. Bugün gelen toparlanma hareketi ile Ripple’ın (XRP) piyasa değeri 14.088 milyar dolara yükseldi. Piyasa değerinde görülen bu artış Ripple’ın (XRP) toplam kripto para piyasa değerlenmesindeki etkisini %2.19’a çıkardı.

Son 24 saat içinde Ripple (XRP) 0.24245 dolar ve 0.35821 dolar arasında işlem gördü. Son 7 gün içinde Ripple (XRP) fiyatı %49.54 oranında düştü ve 0.2152 dolar ve 0.6124 dolara arasında işlem gördü. Ripple (XRP) şu anda 4 Ocak 2018’de görülen 3.29 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala %90’ın üzerinde geridedir.

Ripple

25 Aralık Ripple (XRP) fiyat analizi

Son birkaç gün içinde Ripple (XRP) dip seviyeleri olan 0.20 dolara kadar düştü. SEC’in Ripple’ı dava ettiği haberleri kripto para piyasalarında yayılırken XRP fiyatı satış baskısı altında kalarak keskin bir düşüş yaşadı. Yine de Ripple (XRP) son birkaç saat içinde kaybettiği hareketi ve seviyeleri geri aldı. Ripple (XRP) fiyatı kısa süre önce 0.33 doların üzerine çıktı.

Ripple (XRP) şu anda daha önce işlem gördüğü seviyelerin üzerine çıkmayı ve 0.33 doların üzerinde kalmaya çalışıyor. Altcoin bu seviyenin üzerinde kalmayı başarabilirse kısa vadede 0.37 dolara yükselebilir.

2020 bitmeden Ripple (XRP) 1 dolar olur mu?

Ripple (XRP) fiyatındaki bugünkü yükseliş ile çoğu kripto para takipçisinin XRP rallisinin kripto parayı 1 dolara çıkarıp çıkarmayacağını merak ediyor. 1 dolarlık XRP fiyatı kulağa hoş gelse de böyle bir şeyin olma ihtimali çok azdır. Kripto para analisti Crypto Bull kısa süre önce XRP grafiklerde bardak ve kulp modelinin oluşmakta olduğunu söyledi.

https://twitter.com/CryptoBull2020/status/1342322929011404800

Genellikle bardak ve kulp modelleri bir varlığın yükseliş trendine devam ettiği dönemlerde gelir ve özellikle spot piyasa long pozisyona girmek için kullanılır. Ripple (XRP) grafiğinde böyle bir model tam olarak oluşursa XRP fiyatı kısa vadede daha da yükselebilir. Yine de Ripple (XRP) herhangi bir yeni dava haberi ya da satış baskısı altında kalarak aşağı yönde düşüşe geçebilir. Böyle bir hareket Ripple (XRP) fiyatının bardak ve kulp modeli içinde çıkmasına neden olabilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu