Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

SEC’den yeni Bitcoin ETF kararı açıklaması

SEC Komisyon üyesi Robert J. Jackson Jr., SEC’in yakın zamanda vermesi beklenen Bitcoin ETF’si kararı hakkında konuştu. Bitcoin ETF kararı hakkında konuşan SEC Komisyon üyesi Robert J. Jackson Jr., kripto paraların geleceğini ilgilendirmesi beklenen ETF kararı hakkında yakın zamanda karar verilip verilmeyeceğini açıklamadı ancak kripto para sahiplerinin merakla bir süredir bekledikleri Bitcoin ETF’si kararı hakkında er ya da geç bir karar vermek zorunda olduklarını açıkladı.

SEC üyesi, Bitcoin ETF’sinin er ya da geç onaylanacak olduğunu, bu ay veya gelecekte sonunda onay vermek zorunda olduklarını paylaştı. Bitcoin hakkında açıklaması ve ETF’nin sonunda onaylanacak olduğunu belirtmesi ise piyasalarda ”Bitcoin ETF’si bu ay onaylanacak mı, onaylanmayacak mı?” endişesi yaratırken, henüz farklı SEC yöneticilerinden veya yetkililerinden bir basın açıklaması yapılmadı.

Bitcoin ETF’si kararı verilecek

SEC Komisyon üyesi Robert J. Jackson Jr., Bitcoin ETF’si kararının verilmesi için belirli bir süre vermedi ve ne zaman karar verecek oldukları hakkında bir basın açıklaması yapmadı. Kararın ne zaman verileceği hakkında endişeleri de gidermeyen SEC yetkilisinin açıklaması bazı kripto para yorumcuları için bu ay SEC tarafından Bitcoin ETF’sinin onaylanacak olduğuna işaret ederken, bazı kripto para yorumcuları için tam tersi ve onaylanmayacak olduğu ve farklı zaman karar verilecek olduğuna işaret.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu