Kripto Para Haberleri

SEC’in Ripple Davasından Sonra XRP Hacimleri Ne Kadar Etkilendi?

ABONE OL:

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu yani bir diğer deyişle SEC, Ripple davasını duyurduktan sonra Ripple piyasa değeri de bu dava haberinden önemli ölçüde etkilendi. Fiyatta inanılmaz bir dalgalanma gözlemleniyor ancak piyasa değerine bakıldığında 19.73 milyar dolarlık bir değer karşımıza çıkıyor ve bu değer de XRP’yi listelerde dördüncü sıraya taşıyor.

Ripple’a güvenenlerin sayısı hali hazırda çok fazla ve yakın zamanda paylaştığımız bir haberde de ifade ettiğimiz gibi hali hazırda alımlarını XRP’den yana yapanlar da mevcut. Dava sonrası Ripple’ın geleceği hakkında daha detaylı bir şekilde konuşacağız ancak dilerseniz Ripple ve borsa ilişkisine de göz atalım.

Borsalar Ripple’ı Listene Çıkarttı

Borsaların büyük bir kısmı XRP’yi listelemekten vazgeçmiş durumda. Bunların başında Binance geliyor ve piyasa devinin böyle bir karar alması Ripple için büyük bir darbe olarak nitelendiriliyor. Bir diğer boırsa ise Swipe ve o da yakın zamanda yaptığı duyuru ile birlikte artık XRP işlemlerinin yapılmayacağını ifade etti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple Fiyatı Ne Kadar? Ripple Nedir? 1 Ripple Kaç TL Kaç Dolar?

Coinbase ise XRP ticaret hizmetlerini askıya aldı ve sanıyorum dava sonrası gelişmelere bağlı olarak yeni bir adım atacaklar ve olumlu sonuçlandığı takdirde XRP alış verişleri kaldığı yerden devam edecek.

8 Borsadan 4’ü Ripple’a Veda Etti

Bu gerçekten önemli bir gelişme ve bir dijital varlık için çok ciddi bir darbe. Dünyanın en büyük kripto para borsaları listesinde ilk 8 sırada yer alan borsalardan 4’ü, Ripple ile ilişiğini kesti. Bu duurm yatırımcılar için de sıkıntılı ve endişe verici bir gelişme olarak lanse ediliyor.

Dava hakkında bir haber girişi yapmıştık ve 22 Şubat’ta bir şeyler netleşecek ve aslında XRP’nin geleceği de bu davaya göre belirlenecek. Birçok analist ve kripto para tüccarı, XRP’nin bu davadan daha güçlü bir şekilde çıkacağını ve aslında daha fazla yatırımcı kazanacağını ön görüyor. Tam tersi düşünceye yani XRP’nin artık bittiğine inanların sayısı da bir hayli fazla. Bizler de en az sizler kadar heyecanla bekliyor ve gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu