Anasayfa Altcoin SEI Token Darbe Aldı: Güçlü Performans Sonrası Adeta Çakıldı...

SEI Token Darbe Aldı: Güçlü Performans Sonrası Adeta Çakıldı...

Altcoin

Son bir haftada güçlü performansıyla dikkat çekmeyi başaran SEI, bugün önemli bir düşüş yaşadı.

SEI Token Darbe Aldı: Güçlü Performans Sonrası Adeta Çakıldı...

SEI fiyatı, Cuma sabahının erken saatlerinde 0,1496 dolara düşerek yatırımcılar arasında şok dalgaları yarattı. Token, son yedi gün içinde çok güçlü bir performans gösterdi ve 16 Ağustos'ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,2736 dolara ulaştı.

Peki, SEI fiyatı neden düşüyor? SEI fiyatı neden böylesine muhteşem bir dalgalanmanın ardından düşüyor? SEI fiyatının düşüşe geçmesine neyin sebep olduğuna bir bakalım.

SEI Fiyatındaki Düşüşün Nedenleri

SEI Token Darbe Aldı: Güçlü Performans Sonrası Adeta Çakıldı...

Bu fiyat düşüşü, Sei Vakfı'nın daha önce tahmin edilenden çok daha fazla cüzdana airdrop talebi açma kararıyla aynı zamana denk geldi. Sei blockchain ana ağ betası, 15 Ağustos'ta yayına girdi ve sonrasında token airdrop düzenleme sözü verdi.

Sei; airdrop için uygun olan cüzdan sayısının,  başlangıçta 500.000 olarak planlandığını ancak şu anda bunun yaklaşık 1,5 milyona çıktığını bildirdi.

Cüzdan artışının, Ethereum, BNB Chain ve Polygon dâhil olmak üzere çeşitli diğer blockchain'lerden kullanıcıları blockchain'e dâhil ettiğine inanılıyor.

Sei Vakfı, airdrop için SEI tokenlerinin yüzde 3'ünü (300 milyon) tahsis etmişti. Bu, şu anda dolaşımda olan 1,8 milyar coin'in önemli bir bölümünü oluşturuyor. SEI'nin toplam 10 milyar coin arza sahip olduğu biliniyor.

Uygun kullanıcılar yeni buldukları coin'leri nakde veya diğer kripto para birimlerine dönüştürmek için acele ederken, token airdrop'ları genellikle bir dizi tasfiyeleri tetikliyor. 

SEI Token Darbe Aldı: Güçlü Performans Sonrası Adeta Çakıldı... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar