Serena Williams, Coinbase’e yatırım yaptı!

1 Dakikada Okunabilir


Amerikan tenis süperstarı Serena Williams az önce kripto para birimi borsa devi Coinbase’e yatırım yaptığını açıkladı ve meraklı yatırımcılar arasında Blockchain ve kripto ile ilgili işletmelerin ününü daha da güçlendirdi.

Instagram’da on binlerce takipçisine hizmet veren Williams, yatırım şirketi Serena Ventures’in bir slayt gösterisindeki logolarına dayanarak en az 21 şirkete yatırım yaptığını paylaştı. Coinbase logosu, firmanın portföyündeki “birkaç marka” arasında yer aldı:

Kripto para ile ünlü ilişkileri yeni olmamakla birlikte, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo gibi daha popüler global spor figürleriyle zaten markalı kripto para şirketleri var. Ünlülerin kripto para borsası ve benzer platformlar ile daha fazla ilişki içerisinde olması normalde bir kripto para borsasının veya kripto para şirketinin daha güvenilir olduğunu göstermese de ünlülerin kripto paralar hakkında yaptıkları bu başarılı reklam çalışmaları ile şirketleri birkaç adım daha üstün gösterdikleri bilinmekte. İnsanlar adına gelecekte bu reklamların internetin reklam dünyasında devrim olması ile sona ermesi bekleniyor.

2014 yılında başlatılan kripto para borsasına, şimdi 30 girişimci yatırım yaptı. Resmi web sitesi, yatırım yapılan firmaların şu anda 12 milyar ABD dolarının üzerinde birleşik piyasa hacmine sahip olduğunu göstermektedir. Coinbase’e yatırılan kesin tutar açıklanmadı. Dört Olimpiyat altın madalya kazanan Williams, şimdiye kadar sadece beş gün kadar bir süre içerisinde 30 bin civarında beğeni aldı.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
201
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
201
Şaşkın
Lol Lol
322
Lol
Harika Harika
201
Harika
Korkunç Korkunç
161
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!